Подати заяву для вступу

Почався Тиждень учнівського самоврядування

Традиційно, на початку грудня в Роменському ВПУ пройшов Тиждень учнівського самоврядування. Як і завжди, цьогоріч він був насичений захоплюючими та пізнавальними заходами, акціями, змаганнями, святковими концертами, що принесли масу задоволення та приємних спогадів учнівському й педагогічному колективам навчального закладу.

Злагодженість дій та результативність проведених заходів – просто вражали. На це вплинула і довготривала та напружена підготовка до проведення Тижня, адже напередодні за участі членів Учнівської ради було проведено безліч нарад, зустрічей з активістами навчального закладу, старостами груп та їх помічниками, у ході яких і було обговорено основні питання проведення Тижня учнівського самоврядування, вказано на основні недоліки, з якими зустрічаються учні в своїй громадській діяльності, визначено пріоритети та завдання розвитку на наступний рік, обрано нових членів Учнівської ради. Допомагала їм у цьому психологічна служба училища.

Досить насичено пройшла звітно-виборча конференція. У роботі конференції взяли участь: директор училища, заступники директора, класні керівники, майстри та учнівське самоврядування кожної групи.

Фото 01. 07.12.2015
Фото 02. 07.12.2015
Фото 03. 07.12.2015
Фото 04. 07.12.2015
Фото 05. 07.12.2015
На фото: за "круглим столом" у бібліотеці навчального закладу було заслухано інформацію Учнівської ради про діяльність активістів учнівського самоврядування протягом минулого навчального року та окреслено завдання на наступний рік

Згідно порядку денного було заслухано звіт Учнівської ради за пророблений 2014-2015 навчальний рік. Також було обговорено нові завдання та пріоритети роботи на наступний рік. Про діяльність у кожній групі також прозвітували учні ІІ та ІІІ курсів. Роботу ради було визнано задовільною, та головне, що окрім розважальних заходів та акцій, які проводяться за участі лідерів самоврядування, учні також навчилися самостійно брати участь у вирішенні ряду питань життєдіяльності училища, зокрема, таких як: організація побуту, дозвілля, відпочинку, покарання порушників тощо.

У ході звітно-виборчої конференції також було прийнято рішення оновити склад Учнівської ради. Президента учнівської ради та радників відповідних центрів буде визначено пізніше.