Подати заяву для вступу

Подарунки до свята військовим із зони АТО

Колектив Роменського ВПУ вітає всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажає Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров"я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Днями за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було зібрано та передано військовим в зону АТО різноманітні смаколики: це і пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, і сало, консерви, різноманітні солодощі тощо.

Щоб подарувати і бійцям частинку свята та турботи в зоні АТО, педагогічний та учнівський колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» передали волонтерам вітальні листівки.

Фото 01. 03.12.2015
На фото: за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було зібрано та передано військовим в зону АТО різноманітні смаколики

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов"язком справжніх чоловіків. Віримо, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.