Подати заяву для вступу

Перший Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST 2015»

З 4 по 6 листопада 2015 року, в рамках Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH, проходив Перший Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST 2015». Фестиваль був організований Українським кулінарним союзом за сприянням Київського національного торговельно-економічного університету.

Світові зірки кулінарного мистецтва Томас Гуглер (Саудівська Аравія), Аніл Грувер (Індія), Роман Девід Таубер (Польща), Іво Андріч (Сербія), Джордже Костіч (Сербія ), Саркіз Якубян (Ізраїль), Джозеф Арбід (Ізраїль), Марія Шрамко (Ісландія), Йосип Царевич (Австрія), Мімоза Балла (Албанія), Ерік Главица (Хорватія), Сефер Япікі (Туреччина), Людмила Радченко, Анна Гасанова, В"ячеслав Совенко, Віктор Тимчишин, Леоніда Беленко, Димитро Болквадзе, Любов Чуницька, Максим Храмов, Сергій Калінін (Україна) були офіційними суддями кулінарних змагань «BESTCookFEST 2015».

Конкурсні роботи на «BESTCookFEST 2015» оцінювалися відповідно до критеріїв, рекомендованими Всесвітньою Асоціацією Кулінарних Союзів (WACS) і передбачали номінації: Арт-клас, індивідуальні та командні змагання.

Цей грандіозний захід був цікавий для тих, хто прагне до постійного розвитку в кулінарії та кондитерському мистецтві, роботи українських і зарубіжних учасників, закоханих у свою справу, вражали своєю видовищністю усіх гостей фестивалю.

В номінації «Арт-клас» (категорія D 8) брала участь учениця другого курсу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Стрижевська Олександра, яка представляла гостям та учасникам FoReCH 2015 дві роботи: картину з солоного тіста «Мій рідний край» та композицію «Христос Воскрес! Воскресне Україна!». До участі у Міжнародному кулінарному фестивалі ученицю підготували майстри виробничого навчання Мовчан Ірина Володимирівна та Токар Вероніка Володимирівна.

Під час оцінювання Олександра відповідала на безліч питань, мала унікальну можливість поспілкуватись з визнаними майстрами кулінарного мистецтва та дізнатися про свої здібності від міжнародних експертів.

За результатами конкурсу Стрижевська Олександра нагороджена двома бронзовими медалями та двома дипломами третього ступеню Першого Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST 2015».

Фото 01. 11.11.2015
Фото 02. 11.11.2015
Фото 03. 11.11.2015
Фото 04. 11.11.2015
Фото 05. 11.11.2015

На фото: Під час Першого Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST 2015»

У свої шістнадцять років Олександра отримала незабутній досвід у змаганнях такого рівня. За участю такої кількості експертів і складу суддівського корпусу – це джерело міжнародного досвіду та професійного зростання.