Подати заяву для вступу

Година спілкування: «Залежність від комп’ютерних ігор»

Важлива роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить організованій виховній роботі.

У Роменському ВПУ класними керівниками постійно проводяться різноманітні виховні заходи, спрямовані на задоволення інтересів та запитів молоді.

2 листопада класний керівник І.О. Дівенко провела годину спілкування з учнями групи АСЕ-1 на тему: «Залежність від комп’ютерних ігор».

У сучасному світі повноцінне життя людини неможливо уявити без інформаційних технологій. Комп’ютер увірвався у наше життя стрімко і з кожним днем стає невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. В сучасному світі не вміти користуватись ним все рівно, що не вміти писати або читати. Але разом з тим в результаті проникнення комп’ютерів та Інтернету в повсякденне життя людини з`явилися і хвороби, про які ще кілька років тому ніхто не знав – це комп’ютерна та Інтернет-залежності, гра в комп’ютерні ігри - агрофобія.

Під час виховної години учні мали змогу познайомитися із шкідливими наслідками залежності від комп’ютерних ігор і головне – розробили правила, за допомогою яких, можна унеможливити залежність від комп’ютерних ігор.

Віртуальна реальність не повинна займати весь вільний час людини, вона також не повинна провокувати його на жорстокість, розвивати в ньому агресію і озлобленість. Це повинен бути просто один з варіантів відпочинку, поряд із заняттями спорту, прогулянками на свіжому повітрі, читанням книг, переглядом фільмів, зустрічами з друзями …

Життя таке прекрасне і різноманітне – і було б так безглуздо провести його, сидячи перед екраном монітора.

Фото 01. 07.11.2015
Фото 02. 07.11.2015
Фото 03. 07.11.2015
Фото 04. 07.11.2015
Фото 05. 07.11.2015

На фото: під час години спілкування з учнями групи АСЕ-1

Будьте уважні до своїх близьких, вибирайте живе спілкування, реальне життя і будьте завжди щасливі!"