Подати заяву для вступу

Тиждень правових знань

З 5 по 9 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив Тиждень правових знань присвячений міжнародному Дню юриста.

Фото 01. 19.10.2015
На фото: Учні під час проведення Тижня правових знань присвяченого міжнародному Дню юриста

Тиждень розпочався виховними годинами на тему «Права дитини», які організували класні керівники та майстри серед учнів груп. Окрім того, з метою визначення рівня обізнаності учнів зі своїми правами та обов’язками, було проведене анкетування на тему: «Чи знаю я свої права», результати якого показали, що учні Роменського ВПУ добре знають свої права та головні нормативно-правові акти. Проведена з учнями робота підтвердила, що діти не тільки знають свої права, а й відповідально ставляться до своїх обов’язків, основними з яких є навчання та дотримання правил внутрішнього розпорядку навчального закладу. З дітьми провели роз’яснювальну роботу стосовно того, хто може їм допомогти у разі порушення їхніх прав. Підсумки анкетування показали найактуальніші проблеми сучасних підлітків, а саме: труднощі в спілкуванні з батьками, вчителями та однолітками; фінансові негаразди; наявність шкідливих звичок.

Фото 02. 19.10.2015

Крім того було проведено виховну годину на тему «Правовий лабіринт» під час якої учні показали свої знання українського законодавства.

Фото 03. 19.10.2015

Тиждень правових знань не пройшов непоміченим, заходи, які були проведені знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів.