Подати заяву для вступу

Учнівське життя групи ОКБ-2

Учні, які навчаються професії «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» успішно закінчили І півріччя. Приємно відзначити, що середній бал учнів групи – 7,1.

Своє навчання вони успішно поєднують з участю у громадському житті училища. Працює учнівська рада, яку очолює Шостак Ігор.

Учні нашої групи беруть активну участь в усіх заходах, змаганнях, конкурсах: «краща емблема толерантності», «новорічна екібана», «міняємо цигарку на цукерку», «краща снігова скульптура» та інших.

Протягом семестру група випускала стіннівки і плакати. Найкраще у цьому напрямку працювали: Войцішевська Тетяна, Романченко Катерина, Анашина Марина.

В групі є таланти - активні учасники художньої самодіяльності: Соколов Павло, Солдатенко Сніжана, Джур Валентина, Войцішевська Тетяна, Самковський Володимир.

Учасниця конкурсу «У пошуках нових зірок» Романченко Катерина.

Фото 1.учнівське життя

Колективне читання гуморесок групою ОКБ-2

Фото 2.учнівське життя

Неперевершена баба Параска у виконанні Войцішевської Тетяни.

Фото 3.учнівське життя

Сьогодні ми викладачі!(учні групи ОКБ-2 Анашина Марина та Соколов Павло в день учнівського самоврядування

Фото 4.учнівське життя

Є в нас і любителі спорту. Шостак Ігор зайняв І місце в обласному чемпіонаті з рукопашного бою, присвяченому героям-авганцям, Мохнюк Володимир зайняв ІІІ місце на всеукраїнському чемпіонаті з важкої атлетики, присвяченому пам’яті Чорнобильської трагедії. Шостак Ігор, Романченко Катерина, Соколов Павло представляли групу у спортивно-розважальних змаганнях.

Фото 5.учнівське життя

Фото 6.учнівське життя

Фото 7.учнівське життя

Наші учні зростають чуйними та доброзичливими. Завжди готові прийти на допомогу іншим. Мочалов Сергій, Савченко Юрій, Ющенко Давид надавали волонтерську допомогу самотнім людям та ветеранам праці.

Фото 8.учнівське життя

Фото 9.учнівське життя

Фото 10.учнівське життя