Подати заяву для вступу

Пройшли батьківські збори учнів перших курсів

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли 23 вересня в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Фото 01. 25.09.2015
На фото: під час загальноучилищних батьківських зборів учнів перших курсів

Розпочав збори директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран, який привітав батьків з тим, що вони стали частиною дружнього колективу навчального закладу та висловив впевненість, що завдяки спільним зусиллям батьків й педагогів нинішня молодь стане в майбутньому висококваліфікованими робітниками, затребуваними на сучасному ринку праці та просто гідними громадянами нашої країни.

Фото 02. 25.09.2015
На фото: до присутніх звернувся директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Іванович Помаран

Згідно порядку денного, було розглянуто питання організації навчально-виробничого та виховного процесу в училищі.

Про навчальні досягнення, участь учнів училища в різноманітних олімпіадах та конкурсах, що дають дітям стати всебічно розвинутими, отримати цінний досвід та знання, розповіла заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка.

Про проходження виробничої практики та закріплення теоретичних знань на практиці, що вже зовсім скоро очікує на першокурсників, розповіла заступник директора з навчально-виробничої роботи Надія Григорівна Міщенко.

Питань проведення виховних заходів в училищі, проживання в гуртожитку, харчування учнів, дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчального закладу, порушення дисципліни, отримання пільг учнями із малозабезпечених та багатодітних сімей торкнулася заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Іванівна Прокопенко. Ознайомила вона батьків і з аналізом анкетування, що було проведено серед учнів перших курсів.

У разі виникнення будь-яких проблем закликала звертатися до психологічної служби навчального закладу практичний психолог Надія Анатоліївна Радчук, яка виступила перед батьками на тему «Емоційність підлітків». Нагадаємо, що в Роменському ВПУ також працює скринька довіри та телефон довіри психологічної служби: 097-10-10-981.

Про роботу батьківського комітету за підсумками минулого року поінформувала його голова Людмила Василівна Салій. Крім того, за участі присутніх було обрано голів батьківського комітету серед груп перших курсів.