Подати заяву для вступу

Випуск груп Роменського міськрайонного центра зайнятості

Роменський міськрайонний центр зайнятості, який покликаний не лише забезпечити роботою населення міста, але й дати освіту людям, які цього потребують, створює для дорослого населення всі умови для отримання необхідних знань та вмінь, щоб пройшовши відповідний курс навчання, отримати робітничу професію, тим самим задовольнивши вимоги роботодавців.

Допомагає в цій нелегкій справі Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», з яким уже протягом багатьох років підтримується тісна співпраця. Саме завдяки налагодженій взаємодії Роменського ВПУ та центру зайнятості робітничу професію уже отримало кілька сотень людей, які відразу ж знайшли собі високооплачувану роботу на підприємствах, установах та організаціях міста, району й області.

3 20 березня по 1 вересня 2015 року у Роменському вищому професійному училищі навчалася група від Роменського міськрайонного центра зайнятості за професією "Продавець продовольчих товарів" 3 розряду.

Фото 01. 03.09.2015
На фото: група ППТ-1ц, яка навчалася за професією "Продавець продовольчих товарів" 3 розряду

3 12 березня по 4 вересня 2015 року у Роменському вищому професійному училищі навчалася група від Роменського міськрайонного центра зайнятості за професією "Кухар". Слід відмітити кращих учнів, а саме: Баєвську Ольгу, Желуденко Світлану, Ткачову Світлану, Кабанець Наталію - старосту, яка зуміла згуртувати людей різного віку та з різними поглядами.

Фото 02. 03.09.2015
На фото: група К-1ц, яка навчалася за професією "кухар"