Подати заяву для вступу

Невмолимо йде час…

Зовсім недавно в нашому училищі викладацький колектив відправив у самостійне трудове життя 22 випускника, котрі отримали за 4 роки навчання не лише атестат про повну середню освіту, але й відразу дві професії: слюсара з ремонту автомобілів 4 розряду, електрозварника 5 розряду.

Фото 01. 21.04.2015

Випусники групи АСЕ-4 та їх наставники

Невмолимо йде час… Тільки вчора були учнями, безмежно раділи, що стали часткою великої училищної родини, а вже сьогодні – урочисте вручення дипломів. Навіть небо цього дня плакало, благословляючи випускників у щасливу дорогу рясним дощем.

Фото 02. 21.04.2015

Напутні слова від заступника директора з навчальної роботи Рукавички Тетяни Яківни

Фото 03. 21.04.2015

Хвилююча мить – захист дипломів!

Фото 04. 21.04.2015

Бутурін Станіслав, переможець ІІ етапу олімпіади зі спецдисциплін з професії «Електрогазозварник» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів під час захисту дипломної роботи

Учні групи АСЕ-4 розпочали своє навчання з 1 вересня 2011 року. Чотири роки вони отримували знання і оволодівали професійними навичками з професії автослюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник. І тепер стали справжніми професіоналами своєї справи.

Фото 05. 21.04.2015

1 вересня 2011 року – посвята в першокурсники

В нашій групі працювало учнівське самоврядування. Було шість радників, які працювали кожен за своїм напрямком.

Староста – Близнюк Олег та заступник старости Батурін Олександр, що організовували роботу центрів учнівського самоврядування, представляли інтереси групи на засіданні Учнівської ради.

Радник інтелектуального навчання – Охріменко Владислав підводив підсумки теоретичного та виробничого навчання, проходження виробничої практики, постійно вів контроль за станом успішності, відвідуванням занять учнями.

Радник центру дисципліни і порядку – Черниш Дмитро вів контроль за відвідуванням занять теоретичного та виробничого навчання учнями групи. Допомагав проводити збори на яких розглядалася поведінка учнів, що мають пропуски занять без поважних причин та учнів які мають низькій рівень знань. Також контролював поведінку учнів під час проведення училищних заходів – вечорів відпочинку, спортивних змагань.

Радник шефського центру – Горпинченко Ігор організовував роботу та приймав участь у проведенні ремонтних робіт училищі, відвідував разом з класним керівником учнів вдома. Допомагав класному керівнику та майстру виробничого навчання в організації проведення батьківських, учнівських зборів.

Радник центру здорового способу життя – Святний Дмитро організовував роботу групи у спортивних змаганнях, розважальних програмах, що проходили в училищі згідно плану.

Радник інформаційного центру – Животенко Олександр приймав участь у випуску стінних газет і плакатів до училищних свят, організовував роботу групи до участі у конкурсах.

Радник молодіжного дозвілля – Чепурко Іван організовував роботу учнів групи до участі у вечорах відпочинку та дозвілля.

Учні нашої групи брали активну участь в усіх заходах, змаганнях, конкурсах: «Краща емблема толерантності», «Новорічна екібана», «Міняємо цигарку на цукерку», «У пошуках нових зірок», «Учень року» та інших.

Фото 06. 21.04.2015

Читання гуморесок у виконанні Чмури Юрія

Фото 07. 21.04.2015

Переможець училищного конкурсу «Учень року - 2013»

Фото 08. 21.04.2015

Під час осіннього ярмарку

Фото 09. 21.04.2015

Під час конкурсу новорічних екібан

Учні групи приймали участь у випуску стінних газет присвячених: Дню Збройних сил України, Дню боротьби зі СНІДом, Дню св. Миколая, Новому року та Різдву, 8 березню, Дню сміху та ін. Найкраще у цьому напрямку працювали: Животенко Олександр, Судьїн Євгеній.

Були в нас і любителі спорту. Хлопці активно брали участь в училищних змагання з баскетболу, футболу.

Фото 10. 21.04.2015
Фото 11. 21.04.2015

Святний Дмитро, отримує грамоту за перемогу в змаганнях з футболу серед учнів училища

Фото 12. 21.04.2015

Завжди приємно отримувати нагороду!

Фото 13. 21.04.2015
Фото 14. 21.04.2015

Наші спортсмени

Шановні випускники групи АСЕ-4!

Хай кожен із вас знайде гідну дорогу в житті, щоб завжди були затребувані на ринку праці. Бажаю вам, міцного здоров"я, особистого щастя і успіхів у всьому!

Фото 15. 21.04.2015

Нехай все задумане збудеться! Щасти Вам, шановні випускники!

Ірина Дівенко,

класний керівник