Подати заяву для вступу

Волонтери поприбирали пам’ятники

У Роменському вищому професійному училищі діють волонтерські загони, молодь яких допомагає тим, хто цього потребує, вчиться співчувати, поважати, безкорисно та щиро надавати допомогу.

У закладі одним з найголовніших елементів виховного процесу є навчання благодійності. Милосердя та співчуття є основними якостями особистості, які потрібно прививати ще в юному віці, щоб бажання творити добро залишалося з людиною впродовж всього життя.

Завжди перед поминальними днями та травневими святами волонтерська організація ДПТНЗ «Роменського ВПУ» займається прибиранням на кладовищі. Цей рік не став винятком. 17 квітня учні групи КК-2 нашого навчального закладу займалися черговою корисною справою – прибирали могилу колишнього секретаря райкому комсомолу Мірошніченко Тетяни та її чотирьохрічного сина Миколи, які стали жертвами німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни. Не забули також про могилу контр-адмірала Шельтінга Юрія , який приклав чимало зусиль для перемоги.

Ці могили вже традиційно стали об’єктом догляду учнями училища. Пов’язано це з тим, що на нинішній території училища в роки ВВВ в колодязі ворогами були страчені мати з сином. 1975 року вони були перезахоронені на міському центральному кладовищі, а на місці їх загибелі нині споруджено пам’ятник. Завдяки зусиллям активістів учнівського та педагогічного колективів щороку могили постраждалих приводяться в належний стан.

Неможливо виховати почуття справжнього патріотизму без участі тих людей, для яких слово Батьківщина є священним. Нехай їхні імена завжди залишаться у пам’яті вдячних нащадків.

Фото 01. 20.04.2015
Фото 02. 20.04.2015
Фото 03. 20.04.2015
Фото 04. 20.04.2015
Фото 05. 20.04.2015
Волонтери Роменського ВПУ із задоволенням і душевністю віддають свій час і сили допомагаючи тим, хто цього потребує