Подати заяву для вступу

Звітує група ОКБ-1

В Роменському вищому професійному училищі вже стало традицією заохочувати кращих учнів до навчання, активної громадської та позаурочної роботи туристичними поїздками, грошовими преміями і т.д.

Для визначення претендентів на нагороду з початку навчального року в групі з професії «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» ОКБ-1 проводився рейтинг успішності. Основними критеріями для відбору кращих учнів за І семестр були семестрові оцінки. Радники інтелектуального центру разом з класним керівником Сененко Аллою Анатоліївною рахували середній бал кожного учня окремо, на основі якого складався рейтинг успішності учнів групи. В результаті виділилася п’ятірка лідерів:

  • 1 місце - Супрун Марія – 9,4 бали;
  • 2 місце - Бойко Владислав – 9 балів;
  • 3 місце – Водолагіна Світлана – 8,9 балів;
  • 4 місце – Бойко Олександр – 8,7 балів;
  • 5 місце – Луценко Святослав – 8,3 бали.

При визначенні рейтингу у ІІ семестрі планується ввести такі доповнення, а саме: окрім семестрових оцінок буде враховуватись вихованість (поведінка на уроках, їх відвідування, культура спілкування), активна громадська позиція, участь у олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

Супрун Марія – лідер рейтингу успішності групи (9,4 балів):

- Я вважаю, що рейтинги дадуть додатковий стимул нашим учням, щоб підтягнутися й потрапити в п’ятірку лідерів. Учням хочу побажати приділяти більше уваги навчанню.

Бойко Владислав – ІІ місце в рейтингу (9,0 балів):

- В цілому ідея з рейтингом мені дуже подобається. Але, мені здається, що було б доцільно відтворювати успіхи не лише лідерів, але й інших. Це буде їх підтягувати. Учням бажаю всіляких успіхів.

Сененко Алла Анатоліївна, класний керівник:

- Для учнів, які мають самоповагу, гордість – це може стати стимулом покращити свої результати. За результатами успішності за І семестр середній бал учнів групи 7,3 бали. 68% учнів мають бал вище 7,0. Саме таких результатів я і очікувала.

Кращі учні були нагороджені поїздкою до міста Полтава. Нам є на кого рівнятися. Тим більше, що адміністрація училища обіцяє переможців рейтингу за результатами ІІ семестру нагородити відпочинком на Кримському узбережжі.

Інформаційний центр групи ОКБ-1.

Фото 1.група

Учень групи ОКБ-1 Бойко Владислав в м. Полтава біля новорічної ялинки.

Фото 2.група

Учениця групи ОКБ-1 Супрун Марія в м. Полтава під час екскурсії.