Подати заяву для вступу

День відкритих дверей

4 квітня у Роменському вищому професійному училищі відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо. Таку назву "День відкритих дверей" одержав тому, що звичайно при вході в навчальні й лабораторні корпуси запитають документ - студентський або учнівський квиток, а у цей день у приміщення може завітати будь-хто і відкрити навчальний заклад з нового боку, почути про всі аспекти вступної компанії та познайомитися з учнями й викладачами.

У цей день в училище прийшли всі , хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».

Саме таких висококваліфікованих робітників готують у Роменському ВПУ, яке має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний склад училища є справжньою гордістю.

До проведення Дня відкритих дверей підготувались відповідально. Гостей в училище завітало багато, всіх зустріли з радістю і гостинністю.

Фото 01. 04.04.2015
Фото 02. 04.04.2015
Фото 03. 04.04.2015
Фото 04. 04.04.2015

Для учнів були підготовані інформаційні стенди, на яких вони могли знайти відповіді на питання, що виникали стосовно обраної професії, профорієнтаційні папки та буклети, в яких детально описується кожна професія, її особливості та переваги.

Найбільше захоплення гостей викликала виставка учнівських робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі. Вироби декоративно-прикладного мистецтва, яскраві моделі одягу, обрядові ляльки-мотанки, вишиванки, обереги, шедеври електрогазозварювальних робіт – все це справа рук учнів училища, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.

Фото 05. 04.04.2015
Фото 06. 04.04.2015

Ознайомившись із творчими роботами учнів Роменського ВПУ, школярі переконались, яких талановитих майстрів тут готують.

Наступним етапом Дня відкритих дверей став виступ агітбригади, до складу якої входять учні навчального закладу, в актововій залі, де зібрались усі гості училища. Детальна інформація про навчальний заклад була представлена у вигляді презентації відеофільму «Мій навчальний заклад».

Фото 07. 04.04.2015
Фото 08. 04.04.2015
Фото 09. 04.04.2015

Свої музичні вітання подарували гостям найталановитіші учні Роменського ВПУ, розповіли ще раз про професії, тільки у віршах та піснях.

Окрім цього, гостям надали можливість оглянути територію, гуртожиток, навчальні аудиторії, майстерні, їдальню, спортивний та тренажерний зали, побувати в капличці й музеї навчального закладу.

Фото 15. 04.04.2015

А скільки позитивних емоцій викликала виставка кухарів та кондитерів у майстерні, які в експрес-режимі проводили майстер-класи по виготовленню різноманітної смакоти. Майбутні випускники шкіл були просто у захваті від кулінарних шедеврів, залюбки брали участь у майстер-класах.

Фото 10. 04.04.2015
Фото 16. 04.04.2015

Юнаки з уважністю слухали про справжні чоловічі професії: «Електрогазозварник», «Слюсар з ремонту автомобілів», які презентували учні, викладачі та майстри виробничого навчання, надаючи повну інформацію як про самі професії, так і про можливості успішного майбутнього працевлаштування.

Фото 17. 04.04.2015
Фото 18. 04.04.2015

Важливість таких професій як «Муляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», їх актуальність та перспективність була продемонстрована представниками даних професій. Будівельна професія настільки цікава, що її опановують навіть дівчата.

Фото 14. 04.04.2015

Зараз ніхто не уявляє життя без комп’ютера, мережі Інтернет, які виводять світовий прогрес на значно вищий рівень розвитку. Обслуговування ПК, встановлення програмного забезпечення, налагодження мережі та багато інших операцій виконують монтажники інформаційно-комунікаційного устаткування. До уваги гостей були запропоновані приклади робіт, які виконують учні з професії «Монтажник ІКУ» та «Електромонтер з ремонту та обслуговування ЛОМ». Школярів зацікавила можливість отримання такої популярної професії сьогодення.

Фото 11. 04.04.2015

Учні та майстри виробничого навчання з професї "Монтажник ІКУ" показали, які горизонти відкриє перед випускниками ця нова професія, якщо вони вирішать стати професіональними комп’ютерщиками.

Майбутні продавці завзято запрошували зробити покупку на виставці-продажу товарів, яку оформили творчо та майстерно. Під час обслуговування учні демонстрували свої професійні здібності та високий рівень культури спілкування з покупцями.

Фото 12. 04.04.2015
Фото 13. 04.04.2015

ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» готує висококваліфікованих робітників та спеціалістів, які мають попит на ринку праці як у нашій країні, так і за її межами. День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.