Подати заяву для вступу

Всеукраїнський вебінар в системі ПТО

31.03.2015 року співробітники Роменського ВПУ взяли участь у Всеукраїнському вебінарі в системі ПТО, який проводив НМЦ ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

Під час вебінару було представлено відео презентації щодо системи підготовки робітничих кадрів у Понінківському професійному ліцеї, а також прослухали завідувача лабораторії науково-методичного забезпечення управлінської діяльності в ПТНЗ НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, С.Б.Коломійчук, яка розповіла про інформатизацію організаційно-управлінської діяльності в ПТНЗ.

О.О.Тютюнник, заступник директора з навчально-виховної роботи Понінківського професійного ліцею, надала інформацію про використання ІКТ в управлінській діяльності.

Корисною інформацією поділилася із слухачами вебінару Н.Г. Багінська, заступник директора з навчально-виробничої роботи Понінківського професійного ліцею, щодо впровадження ІКТ в навчально-виробничий процес.

Доповнили виступи фрагменти навчальних фільмів створені майстрами в/н В.В.Плакси та І.Л.Богуша, які продемонстрували, що навчально-пізнавальні фільми є складовою підвищення ефективності навчально-виробничого процесу.

Фото 01. 31.03.2015