Подати заяву для вступу

День Святого Миколая очікують всі

Традиція дарувати подарунки має довгу історію. Святий Миколай був багатою, але милосердною людиною, тому дбав про бідних людей. Найбільш імовірно, що традиція дарувати подарунки пішла від відомого випадку, коли один збіднілий чоловік не міг забезпечити своїх трьох доньок приданим. За тамтешніми звичаями вони не змогли б без цього вийти заміж. Миколай, дізнавшись про це, вирішує допомогти. Протягом трьох ночей він пробирається до убогої хатини та що разу закидав крізь вікно, де жили сестри, шмат золота – на придане кожної з доньок. Крім того, святий Миколай бажав, щоб про це ніхто не довідався.

Колектив нашого училища підтримує кращі традиції відзначення Дня Святого Миколая. Ось і цього року діти – сироти, діти позбавлені батьківського піклування та ветерани праці зібралися за святковим столом.

Директор училища Помаран П.І. та соціальний партнер директор АКБ "Індустріалбанк" в м. Ромни Костенко О.В. привітали присутніх зі святом та побажали всіляких гараздів. Всі учасники свята отримали солодощі та подарунки.

Фото 1.миколай

Фото 2.миколай