Подати заяву для вступу

Опанування сучасних інформаційних технологій

Для сучасної людини важливим є опанування сучасних інформаційних технологій, вміння застосовувати їх у навчальній і професійній діяльності, навички самостійного отримання потрібної інформації з використанням різноманітних засобів. Такими засобами можуть бути спеціально створені програмні засоби навчального призна-чення або ресурси, доступні в мережі Інтернет.

Фото 01. 18.03.2015

20 березня викладач Дівенко Ірина Олександрівна провела урок інформатики з учнями групи ПП-1 на тему: «Огляд українських та зарубіжних освітніх сайтів. Веб-енциклопедії. Інтерактивне дистанційне навчання» .

Фото 02. 18.03.2015

В ході уроку учні ознайомилися з засоби навчання в Інтернеті; вивчили правила роботи з веб-енциклопедіями, словниками, електронними курсами та електронною бібліотекою тощо. Опанували можливості використання Інтернет-ресурсів у навчанні, освітніх послуг дистанційного навчання. Учні навчилися знаходити, запускати на виконання та використовувати засоби Інтернету, користуватися веб-енциклопедіями, довідниками, електронною бібліотекою та електронними посібниками ДПТНЗ «Роменське ВПУ» .

Фото 03. 18.03.2015