Подати заяву для вступу

Зустріч учнів І-го курсу із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим

17 лютого у Роменському ВПУ відбулася зустріч учнів І-го курсу із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим.

Розмова велася про наше суспільство, яке сьогодні заражене вірусом егоїзму, зла і жорстокості. Зачерствіли людські серця, заросли ряскою байдужості до чужого горя, чужої біди. Нині великий вплив на формування моральних якостей підлітків має преса і телебачення. Багато фільмів пропагують жорстокість, насильство, злобу і ненависть. А де ж поділися християнські риси, які з давніх-давен жили в характері нашого народу: чуйність і справедливість, уміння розділити чужий біль, допомогти знедоленому, поділитися шматком хліба, захистити старість і немічність, розрадити самотніх.

Тому отець Дімітрій закликав всіх присутніх більше звертатися до духовності, адже залучення молоді до християнських цінностей, дасть можливість краще їй самовизначатися та знайти власне життя.

Говорили і про традиційні риси українського ідеалу людини – це віра в Бога, пошана до старших, щирість, працелюбність, гуманне ставлення до всіх, уміння вибачати і вибачатися самим. Адже за церковними канонами цей тиждень називають Прощеним, коли кожен має замислитися над власними вчинками та діями і вибачитися перед людьми, котрих образив.

Учні цікавилися і призначенням Великого посту, який розпочинається із 23 лютого, масляним тижнем, який триває; запитували про сповідь, як до неї потрібно готуватися.

Фото 01. 19.02.2015
Фото 02. 19.02.2015
Фото 03. 19.02.2015
На фото: Під час зустрічі