Подати заяву для вступу

Відкрите факультативне заняття із основ християнської етики

«Без родини немає людини» - саме такими словами розпочалося відкрите факультативне заняття із основ християнської етики 12.02.2015 року, яке провела Скляр Алла Анатоліївна.

Тема заняття дуже актуальна і злободенна: «Сім"я. Підвалини християнської сім"ї. Функції членів родини».

Вчитель разом із учнями спробували розкрити зміст подружжя як Божої установи, з"ясувати його мету, основні ознаки, усвідомити сутність понять «шлюб», «сім"я», сутність поняття родина, види родин, роль батька, матері, дідуся і бабусі, дітей у формуванні родини. Учні розповіли про принципи функціонування родини, завдання і обов"язки дітей стосовно батьків.

Нам добре відомо, що саме сім"я, родина вчить основних істин життя, пошани до старших, опіки над слабшими. Родина здатна подолати всілякі труднощі, вона є основою народу, держави.

Для глибшого розкриття цих питань деякі учні опрацювали релігійну літературу, законодавчі акти та здійснити народознавчий пошук та представили свої напрацювання у вигляді доповідей та мультимедійних презентацій.

Фото 01. 16.02.2015
Фото 02. 16.02.2015
На фото: у ході факультативного заняття

Вчитель наголосила, що учням ще далеко до сімейного життя, але до нього потрібно готуватись заздалегідь.

Учні мали можливість переглянути цікаві відеоматеріали про роль матері, про можливість уникнення сварок у родинах.

А завершення заняття викладач побажала учням, щоб їх славні родини процвітали, зберігали свої традиції та передавали їх від роду до роду, від покоління до покоління!