Подати заяву для вступу

Родись жито й пшениця…

Хай родиться в полі жито і пшениця,
Хай з хлібом і сіллю буде ваша світлиця.
Щоб в вашому домі усі були здорові,
І щоб всього у вас було до волі!

Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята. І дуже важливо у наш час технічного прогресу зуміти зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» намагаються дотримуватися традицій і відтворювати народні обряди, особливо це стосується новорічних свят.

За давньою традицією, на Старий Новий рік юнаки з ранку йдуть «посівати». Вони обходять сусідів, посипаючи в будинках зерном пшениці або рису, примовляючи побажання на Новий рік.

Не забули про старовинний український обряд і учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Фото 01. 14.01.2015
Фото 04. 14.01.2015
На фото: юнаки Роменського ВПУ не оминали кожного кабінету та майстерні в навчальному закладі, аби за доброю українською традицією засіяти і побажати усім працівникам училища успішного Нового 2015 року

Так, члени учнівського самоврядування Роменського ВПУ 14 січня привітали учнівський та педагогічний колективи навчального закладу зі святами.

Фото 02. 14.01.2015
Фото 03. 14.01.2015
Фото 05. 14.01.2015
На фото: активісти учнівського самоврядування Роменського ВПУ привітали всіх зі святами та побажали всього найкращого

Учні побажали всім, щоб у Новому році їх супроводив успіх, любов і міцне здоров`я, а також збувалися всі мрії та бажання.

Щиро зустріли засівальників, обдарувавши їх щедрими подарунками.