Подати заяву для вступу

Слухачі Роменського міськрайонного центру зайнятості, що навчалися бухгалтерії у Роменському ВПУ, успішно склали атестацію

Багато хто вважає роботу бухгалтера рутинною і нудною. Суцільні цифри, операції, що постійно повторюються, відсутність творчості. Але, познайомившись з нею ближче, кожен побачить в ній безліч плюсів. У бухгалтерії важлива будь-яка дрібниця, будь-яка деталь. Мимоволі звикаєш робити все ретельно і на совість. Все повинно сходитися «копійка в копійку»! Крім того, сучасне життя вимагає від бухгалтера гнучкості і постійного підвищення кваліфікації. На цій посаді доводиться постійно вчитися, оскільки змінюється законодавство, з`являються нові інструменти, програми і технології.

Сьогодні бухгалтер – це спеціаліст зі знаннями з різних областей, які успішно отримують люди, що навчаються за направленням Роменського міськрайонного центру зайнятості в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське вище професійне училище».

Фото 01. 12.01.2015
Фото 02. 12.01.2015
На фото: під час навчання слухачів Роменського міськрайонного центру зайнятості, що здобували професію «Професійний користувач програмним забезпеченням 1С:Бухгалтерія»

Днями, слухачі Роменського міськрайонного центру зайнятості, що навчалися у Роменському ВПУ за професією «Професійний користувач програмним забезпеченням 1С:Бухгалтерія» протягом 2,5 місяців, успішно склали атестацію та отримали відповідні свідоцтва.

Всі слухачі групи, а їх було 8, зарекомендували себе здібними і наполегливими. У ході навчання вони пройшли загально-технічну підготовку, ознайомившись з такими предметами як охорона праці, техніка пошуку роботи, основи правових знань, основи галузевої економіки та підприємництва, основи соціального захисту. Отримали професійно-технічну підготовку, засвоївши знання з таких предметів: операційні системи, архітектура комп`ютерних систем, основи бухгалтерського обліку (основні зміни), системне програмне забезпечення, MS-Office 2007 (Word), робота в мережі Інтернет, е-Mail, комп’ютерна бухгалтерська програма 1С:Бухгалтерія.

Допомагала освоювати науку цифр та чисел і формувати професійні навички роботи при веденні бухгалтерського обліку, майстер виробничого навчання Роменського ВПУ Галенко М. М.

Фото 03. 12.01.2015
Фото на згадку. Слухачі групи «Професійний користувач програмним забезпеченням 1С:Бухгалтерія» та майстер виробничого навчання Роменського ВПУ Галенко М. М.