Подати заяву для вступу

Продавець продовольчих товарів – одна із затребуваних професій регіону

У наш час сфера торгівлі є найпопулярнішою і найпоширенішою, тому кваліфіковані продавці стають все більш затребуваними на регіональному ринку праці, а підготовка працівників торгівлі набуває все особливої актуальності.

Роменський міськрайонний центр зайнятості, який покликаний не лише забезпечити роботою населення міста, але й дати освіту людям, які цього потребують, створює для дорослого населення всі умови для отримання необхідних знань та вмінь, щоб пройшовши відповідний курс навчання, отримати робітничу професію, тим самим задовольнивши вимоги роботодавців. Допомагає в цій нелегкій справі Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», з яким уже протягом багатьох років підтримується тісна співпраця. Саме завдяки налагодженій взаємодії Роменського ВПУ та центру зайнятості робітничу професію уже отримало кілька сотень людей, які відразу ж знайшли собі високооплачувану роботу на підприємствах, установах та організаціях міста, району й області.

Нині, 10 слухачів Роменського міськрайонного центру зайнятості, направлених на навчання, проходять виробничу підготовку на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професії «продавець продовольчих товарів» 3 розряду, і вже зовсім незабаром отримають відповідні документи про освіту.

Протягом 5 місяців слухачі проходять навчання не тільки загальнопрофесійної і професійно-теоретичної підготовки, а й закріплюють набуті знання на уроках виробничого навчання та виробничої практики.

Опанувати техніку продажу допомагають майстри виробничого навчання училища Товстоп`ят Г. І. та Демченко М. М., які на практиці в майстерні-магазині Роменського ВПУ, що забезпечена всім необхідним, вчать користуватися електронними вагами, касовим апаратом, калькулятором, веденню відповідних касових книг тощо.

Фото 01. 06.01.2015
Фото 02. 06.01.2015
Фото 03. 06.01.2015
Фото 04. 06.01.2015
Фото 05. 06.01.2015
На фото: слухачі Роменського міськрайонного центру зайнятості під час уроків виробничого навчання у майстерні-магазині Роменського ВПУ
Фото 06. 06.01.2015
Фото на згадку.