Подати заяву для вступу

Змагалися кращі географи ПТНЗ

Закінчився ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, проведеної серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, що пройшов напередодні на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Свої знання та досвід зібралися показати учні трьох навчальних закладів: ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», ДПТНЗ «Глинський професійний аграрний ліцей» та ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей».

Олімпіада містила тестові завдання, у ході яких учасники мали вибрати правильні варіанти відповідей, позначивши їх у бланку та письмові з різноманітних тем з географії від 8 по 11 клас. А це теми і загальної географії, і географії материків та океанів, фізичної географії України, економічної та соціальної географії України і світу. Складним було і те, що всі завдання виконувалися без географічних атласів, які учні використовують на уроках географії.

По закінченню олімпіади журі приступила до перевірки виконаних завдань.

У результаті, кращими стали: Лазоренко Ростислав Віталійович, учень ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - за завданнями 10 класу та Гулак Сергій Петрович, учень ДПТНЗ «Глинський ПАЛ» - за завданнями 11 класу.

Фото 01. 05.01.2015
Фото 01. 05.01.2015
На фото: під час олімпіади з географії