Подати заяву для вступу

На порядку денному: дослідно-експериментальна робота творчої групи працівників училища

12 грудня 2014 р. у Національній академії педагогічних наук України відбулось засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти відділення професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Фото 01. 25.12.2014
На фото: під час засідання науково-методичної комісії

Члени науково-методичної комісії заслухали звіти про результати дослідно-експериментальної діяльності всеукраїнського рівня, що здійснювалась на базі навчальних закладів і установ професійно-технічної освіти.

Фото 03. 25.12.2014
На фото: велика увага в Роменському ВПУ приділяється дослідно-експериментальній діяльності

Перед учасниками засідання виступив Помаран П.І., директор ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», який представив проміжні результати дослідно-експериментальної роботи творчої групи працівників училища за темою «Педагогічні основи управління професійно-технічним навчальним закладом в умовах ринкової економіки». До уваги науковців було запропоновано напрацювання з упровадження маркетингового управління ПТНЗ: Типове положення про маркетингову службу професійно-технічного навчального закладу; методичні рекомендації з формування та організації діяльності маркетингової служби ПТНЗ; методичні рекомендації з організації профорієнтаційної роботи у закладах професійно-технічної освіти тощо.

Фото 02. 25.12.2014
На фото: з напрацюваннями творчої групи працівників Роменського ВПУ виступив директор навчального закладу Павло Помаран

Робота колективу училища була позитивно оцінена учасниками засідання.