Подати заяву для вступу

Мрії збуваються на Святого Миколая

Протягом багатьох років ДПТНЗ «Роменське ВПУ» співпрацює з підприємством ТОВ «Завод Кобзаренка», директором якого є висококваліфікований спеціаліст своєї справи, гарний господарник, який постійно розвиває виробництво – Кобзаренко Анатолій Дмитрович.

На підприємстві використовуються найновіші станки з ЧПУ. З року в рік завод розширює та модернізує виробничу базу.

Учні училища з професій «Електрогазозварювальник» та «Слюсар з ремонту автомобілів» постійно проходять виробничу практику на базі підприємства. Працюючи на сучасному обладнанні, практиканти відшліфовують знання та навички, отримані в стінах навчального закладу, знаходять своє місце у трудовому колективі заводу. Керівництвом заводу розроблені та втілюються заходи щодо заохочення випускників училища з метою закріплення їх на виробництві.

Головна гордість заводу – це люди, які працюють на підприємстві, тому керівник приділяє велику увагу підготовці гідних робітничих кадрів, зміцненню матеріально-технічної бази училища.

Цьогоріч, 19 грудня у ролі Святого Миколая виступив Кобзаренко Анатолій Дмитрович – директор «Заводу Кобзаренка», подарувавши в майстерню Роменського ВПУ зварювальний дуговий газовий напівавтомат ПДГ – 252. Такий приємний сюрприз до дня Святого Миколая радо зустріли учні, майстри та викладачі навчального закладу.

Фото 01. 22.12.2014
Фото 02. 22.12.2014
На фото: учні та викладачі Роменського ВПУ просто неналюбуються омріяним подарунком

Щиро дякуємо керівнику заводу Кобзаренку Анатолію Дмитровичу за турботу про майбутніх фахівців.

Фото 03. 22.12.2014
Фото 04. 22.12.2014
На фото: в свою чергу, Роменське ВПУ висловлює щиру вдячність керівнику та працівникам заводу, які турбуються про майбутніх робітників та їх освіту
Фото 05. 22.12.2014
Фото на згадку. Адміністрація, учні, викладачі та майстри ДПТНЗ "Роменське ВПУ" разом з представниками "Заводу Кобзаренка"