Подати заяву для вступу

Школярі обирають майбутню професію

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» триває постійно. Основне завдання фахівців служби зайнятості та навчального закладу з профорієнтації - донести до молоді важливість правильного вибору професії. Адже від того, наскільки правильно людина обере свій життєвий шлях, залежить її особистий добробут, відчуття щастя і своєї потрібності, зрештою, яке місце у суспільстві вона займатиме.

Педпрацівники училища та фахівці Роменського центру зайнятості провели спільний профорієнтаційний захід для учнів Коржівської школи. Його відвідали заступник директора центра зайнятості Бабенко Юрій Вікторович, начальник відділу Шебедя Лариса Михайлівна, педагогічні працівники школи.

На заході не було довгих лекцій та нудних завдань. Зустріч проходила досить цікаво та весело, у дружній затишній атмосфері. А цікавинки почались одразу з перших хвилин зустрічі, коли діти побачили красиво оформлені вітрини кухарів-кондитерів, майстер-клас з кухарської майстерності, презентацію професій продавець продовольчих та непродовольчих товарів, відвідали майстерню-магазин, лабораторії кухарської справи.

Фото 01. 23.12.2014
На фото: огляд тематичних столів учнями школи
Фото 02. 23.12.2014
На фото: всі зацікавлені розповідями учнів училища про характеристики професій, вимоги до отримання кваліфікації
Фото 03. 23.12.2014
На фото: зосереджена увага на майстер-класах

Були приємно вражені розповідями завідуючих майстернями, де навчають професіям муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, кравець, закрійник.

Фото 05. 23.12.2014
Фото 09. 23.12.2014
На фото: школярам проведи екскурсію по майстерням, лабораторіям та кабінетам Роменського ВПУ

Діти мали можливість ознайомитися з виробами, які учні училища готують для воїнів АТО - це і маскувальні костюми, і бушлати, і буржуйки для зігріву, іншою продукцією та послугами, що надаються, вимогами до кожної професії, перспективами їх розвитку, досягненнями учнів в опануванні професіями.

Фото 06. 23.12.2014
Фото 07. 23.12.2014
Фото 08. 23.12.2014
На фото: школярі були вражені виробами, які виготовляють в училищі

Привітно зустріли учнів школи учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ, пригостивши їх пиріжками та гарячим чаєм.

Фото 04. 23.12.2014
На фото: вміли готувати, вміли й пригостити гостей заходу.

Приємно, що такі спільні заходи центру зайнятості та колективу училища спонукають дітей до певних кроків у виборі професії.