Подати заяву для вступу

Тиждень учнівського самоврядування

Місцеве самоврядування в Україні – це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та законів України.

Вже багато років поспіль в нашому училищі діє учнівське самоврядування, що означає, що учні самостійно під відповідальність адміністрації училища мають можливість вирішувати ряд питань, які є дуже важливими для учнів – організація побуту, дозвілля, відпочинку. Представники учнівської ради часті гості на засіданнях педагогічної ради, ради з профілактики правопорушень. Вже стало традицією у першій декаді грудня проводити Тиждень учнівського самоврядування.

В цьому році він відбувся із 5 по 9 грудня. Багато цікавих заходів було заплановано і проведено в рамках цього тижня.

7 грудня – День місцевого самоврядування в Україні – про що повідомила учнівська радіо передача.

8 грудня – радники центрів учнівського самоврядування запланували і провели акції «Міняємо цигарки на цукерки» та «Дерево шкідливих звичок». Учні та працівники училища з азартом брали участь в цих акціях – вони міняли цигарки на цукерки і за допомогою дерева шкідливих звичок визначали, наскільки шкідливі звички укорінилися в них самих. Якщо цього дня хтось зробив хоч невеликий крок до їх викорінення, збереження свого здоров’я, то організатори цих цікавих заходів були просто щасливі від того, що досягли своєї мети.

9 грудня – відбулась звітно-виборча конференція учнівського самоврядування. Кожна учнівська група, представлена своїми активістами, звітувала про виконану протягом звітного року роботу, свої перемоги, досягнення, а також недопрацювання. Потім делегати зборів перейшли до обрання нового складу учнівської ради. На місце радників, які стали випускниками училища, були обрані інші учні, в тому числі і першокурсники. Тепер учнівська рада буде працювати в такому складі: Мельник Інна (ПП-2), Войцішевська Тетяна (ОКБ-2), Лебедь Анна (КЗ-2), Синько Наталія (КК-2), Александренко Вікторія (ПП-2), Терещенко Тетяна (КК-2), Ткаченко Вікторія (ОКН-2), Кушніренко Вікторія (ПП-2), Зінов’єва Ксенія (ПП-2), Константінов Сергій (СТ-2), Рибалко Олена (ПП-4), Шостак Ігор (ОКБ-2), Кібець Віта (ККа), Ходонович Наталія (КК-2), Салій Максим (КК-1), Гумен Олена (КК-3), Деркач Максим (ОКБ-1), Животенко Олександр (АСЕ-1), Бойко Владислав (ОКБ-1).

Бажаємо учнівській раді нового складу працювати дружньо і злагоджено щоб зробити училищне життя комфортним, цікавим, яскравим, незабутнім, змістовним.

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» побажав перемоги учасникам змагання»

Фото 1.змагання

Команда відділення "Технологія харчування, комерційна діяльність, легка промисловість" – «Бджілки».

Фото 2.змагання

Команда відділення «Комп’ютерні технології» - «Coca-Cola».

Фото 3.змагання

Команда відділення «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» - «Круїз».

Фото4.змагання

Ось, які ми: дотепні, веселі, спритні і завзяті!

Фото 5.змагання

Фото 6.змагання

Фото 7.змагання

Фото 9.змагання

Фото 10.змагання

Фото 11.змагання