Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ взялися за виготовлення буржуйок для солдат в зоні АТО

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» усіляко підтримує солдатів Збройних сил України та добровольців, які нині перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни, час від часу через волонтерів передаючи посилки з речами особистої гігієни, харчами та спецодягом.

Відтепер учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ взялися за виготовлення буржуйок, які вкрай необхідні військовим взимку. Такі буржуйки є мобільними та легко переносним. А головне у виробі - економність, компактність та низька собівартість, адже виготовляють саморобні обігрівачі зі старих балонів з-під газу. В користі, універсальності та легкості у використанні таких буржуйок за найсуворіших погодних умов сумніватися не приходиться. Окрім того, матеріали для топлення буржуйок прості – дрова та вугілля. При цьому, такі буржуйки допоможуть юнакам не тільки зігрітися, а посушити їх одяг та взуття.

Фото 01. 17.12.2014
Фото 02. 17.12.2014
На фото: після виготовлення, буржуйки були перевірені та випробовані

А щоб підтримати солдатів морально, учні, викладачі та майстри виробничого навчання зі спеціальності «електрогазозварник» ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які виготовляють буржуйки, зробили напис: «Слава героям!»

Фото 03. 17.12.2014
Фото 04. 17.12.2014
На фото: ось такі зручні та вкрай необхідні буржуйки виготовляють для бійців в зоні АТО у Роменському ВПУ