Подати заяву для вступу

1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими

Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною та гострою і в Україні, й у світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в Україні ВІЛ-інфікованими є понад 1% населення країни. Темпи зростання кількості ВІЛ-інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає…

З метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей, щорічно в рамках відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, в Роменському ВПУ проходить безліч різноманітних заходів, акцій, лекцій, виховних годин.

Фото 01. 02.12.2014
На фото: радники центру здорового способу життя Учнівської ради Роменського ВПУ

Цьогоріч за участі активістів центру здорового способу життя Учнівської ради училища було організовано та проведено акцію «Червона стрічка». Протягом дня на першому поверсі навчального закладу лідери самоврядування роздавали учнівському та педагогічному колективам червоні стрічки - символи боротьби зі СНІДом та закликали бути толерантними з ВІЛ-інфікованими людьми.

Фото 02. 02.12.2014
Фото 03. 02.12.2014
Фото 04. 02.12.2014
На фото: активісти учнівського самоврядування у ході акції «Червона стрічка»
Фото 05. 02.12.2014
Фото на згадку. Соціальний педагог Тетяна Прокопенко та члени учнівського самоврядування Роменського ВПУ