Подати заяву для вступу

Обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виробничої роботи

25 листопада на базі Лебединського ВПУ відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему «Методика обрахунку та заповнення державної статистичної звітності».

Відвідала семінар і заступник директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Григорівна Міщенко, отримавши, при цьому, нові знання з питання заповнення державної статистичної звітності та поспілкувавшись з колегами на проблемні питання, які виникають у процесі роботи.

Фото 01. 28.11.2014
Фото 02. 28.11.2014
На фото: у ході обласного семінару-практикуму для заступників директорів з навчально-виробничої роботи

У ході семінару учасникам було роз’яснено порядок і особливості формування та обробки даних за формою 1, 2, 3. Також було проведено майстер-клас з первинного налаштування та обробки статистичної звітності. На конкретних прикладах роз’яснено як необхідно заповнювати різні форми державної статистичної звітності. Заступники директорів здобули практичні навички для заповнення державної статистичної звітності та поділилися проблемами, з якими стикалися під час її подання та напрямами їх вирішення.

Фото 03. 28.11.2014
Фото на згадку. Учасники обласного семінару-практикуму для заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему «Методика обрахунку та заповнення державної статистичної звітності»