Подати заяву для вступу

На порядку денному: активізувати свої сили та успішно закінчити семестр

Традиційно, у вівторок 25 листопада, в Роменському ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка.

Фото 01. 26.11.2014
На фото: на загальноучилищну лінійку вкотре зібралися учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ

До присутніх звернувся директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, який наголосив на тому, що вже зовсім скоро закінчується І семестр 2014-2015 навчального року, а тому учні мають підтягнути свої «хвости», щоб успішно закінчити семестр, адже це впливає і на отримання стипендії. Також Павло Іванович зазначив, що на учнівський та педагогічний колективи у грудні-січні чекають новорічні та різдвяні свята, у рамках яких заплановано проведення багатьох різноманітних цікавих заходів та концертів.

Про успіхи наших учнів на Всеукраїнських учнівських олімпіадах, що нині проходять на базі навчального закладу, поінформувала методист Роменського ВПУ Тетяна Давиденко. Кращі учні будуть захищати честь училища на наступних етапах олімпіад.

Не забувати про дотримання правил поведінки та безпеки в громадських місцях, особливо в холодний період року, коли на вулиці сніг та ожеледиця нагадала учням в. о. заступника директора з навчально-виховної роботи Тетяна Прокопенко. Вона також поінформувала, що 27 листопада в Роменському ВПУ пройде заключний гала-концерт щорічного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок». Переможці конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені призами та подарунками, які вже приготував батьківський комітет училища.

Також було повідомлено, що нині йде активна підготовка до проведення Тижня учнівського самоврядування, у ході якого будуть заслухані звіти активістів самоврядування, обрано нових членів ради, окреслено завдання на наступний рік.

Фото 02. 26.11.2014
На фото: з поточними питаннями функціонування навчального закладу звернулася до присутніх в. о. заступника директора з навчально-виховної роботи Тетяна Прокопенко