Подати заяву для вступу

Свої знання показували учасники ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів ПТНЗ

23 листопада учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо та сердечно зустрічали учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Участь в олімпіаді взяли знавці предмета з чотирьох навчальних закладів: ДПТНЗ «Роменське ВПУ», ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», ДПТНЗ «Глинський ПАЛ» та ДПТНЗ «Синівський ПАЛ».

Фото 02. 25.11.2014
Фото на згадку. Знавці хімії серед учнів ПТНЗ позмагалися за звання кращого

Відкриваючи олімпіаду, представники Учнівської ради Роменського ВПУ побажали її учасникам показати глибокі знання з улюбленого предмету, отримати високі результати та стати переможцями, які і будуть захищати честь свого навчального закладу на наступному етапі Всеукраїнських олімпіад.

Боротьба за звання кращого була напруженою. Незважаючи на те, що завдання були досить складними, кожен із учасників доклав максимум зусиль, показавши не тільки знання хімії, а й проявивши логічне мислення, кмітливість, нестандарті шляхи розв’язання.

Фото 01. 25.11.2014
На фото: учасники ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії під час виконання завдань

Наставники ж учасників олімпіади мали змогу оглянути матеріально-технічну базу Роменського ВПУ, поспілкуватися в колі своїх колег та однодумців.

Через кілька годин стали відомі результати. Набравши найбільшу кількість балів, переможцями стали: Лагутін Андрій, учень Синівського ліцею (за завданнями для 11 класу) та Бухаріна Яна, учениця Роменського ВПУ (за завданнями для 10 класу).