Подати заяву для вступу

Знавці історії змагалися за звання кращого

22 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році.

Фото 01. 24.11.2014
На фото: під час ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів ПТНЗ

Привітати учасників олімпіади прибула до навчального закладу методист НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Галина Іванівна, яка побажала конкурсантам успіхів та наголосила, що головне – це не перемога, а участь та покращення своїх знань.

Фото 02. 24.11.2014
На фото: до присутніх звернулася методист НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Галина Іванівна

Показати свої знання історії та довести, що кожен із них кращий, зібралися учні-конкурсанти з чотирьох навчальних закладів області: ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», ДПТНЗ «Глинський ПАЛ» та ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День видався напружений: після кількох годин інтенсивної праці – очікування суворого вердикту журі. Та підняти настрій та зняти хвилювання допомогли учасникам олімпіади члени учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

У результаті, кращими стали - Гирич Катерина Віталіївна, учениця Роменського ВПУ, що виконувала завдання за 10 клас та Підлісний Юрій Юрійович, учень Синівського ліцею – за завданнями 11 класу.

Фото 03. 24.11.2014
Фото на згадку. Учасники олімпіади з історії та методист НМЦ ПТО в Сумській області