Подати заяву для вступу

«Ми голосуємо за життя»

З давніх-давен людина пізнавала навколишній світ, а також займалася освітою, вихованням, вчилась жити з людьми. Скільки людина існує як цивілізована особистість, стільки, мабуть, існує і поняття толерантності. А як така вона прокламована Декларацією принципів толерантності, затвердженою Резолюцією Генеральної Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року. З тих пір цей день щороку відзначається по усій планеті як Міжнародний день толерантності.

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу, за участі соціально-психологічної служби (практичний психолог – Надія Радчук, соціальний педагог – Тетяна Прокопенко) та активістів Учнівської ради (президент ради – Олена Шило) у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 17 по 21 листопада було проведено тематичний тиждень.

Впродовж тижня робота працівників соціально-психологічної служби була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потреби злагоди, поваги до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Всі учні Роменського ВПУ брали активну участь в заходах, які змінювали один одного.

У холі училища було оформлено інформаційний стенд, який нагадував учням, вчителям та батькам про значимість Міжнародного дня толерантності. Усі бажаючі могли ознайомитись із поняттям толерантності, а також, при бажанні сфотографуватись поряд зі стендом. Також навчальний заклад був тематично оформлений: розклеєно вислови мудреців та видатних діячів про терпіння і терпимість до інших, надано інформацію про історію появи слова «толерантність».

Класними керівниками, майстрами виробничого навчання та соціально-психологічною службою були проведені виховні та класні години, круглі столи, бесіди та тренінгові заняття на тему «Толерантність в нашому житті», де учні навчального закладу мали змогу ще раз переконатися, що в світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові.

У рамках Тижня толерантності у навчальному закладі було проведено акцію «Ми голосуємо за життя», у ході якої її учасники прикріплювали на плакаті стікери з побажаннями учням Роменського ВПУ, однокласникам, вчителям, батькам та іншим людям добра, миру, людяності тощо.

Фото 07. 21.11.2014
Фото 08. 21.11.2014
Фото 09. 21.11.2014
На фото: не залишила байдужими учнівський та педагогічний колективи акція «Ми голосуємо за життя»

Пройшла загальноучилищна акція «Ця рука нікого не вдарить», під час якої учасники акції показали свою небайдужість до усіляких проявлень нетерпимості не лише в навчальному закладі, а й в українському суспільстві взагалі.

Фото 01. 21.11.2014
Фото 02. 21.11.2014
Фото 03. 21.11.2014
Фото 05. 21.11.2014
Фото 06. 21.11.2014
На фото: у ході загальноучилищної акції «Ця рука нікого не вдарить»

Традиційно, працювала училищна пошта «Скринька добрих справ». Цього року найбільше листів зі словами вдячності отримали від учнів училища захисники вітчизни, солдати, які стоять на передовій у зоні АТО.

Фото 04. 21.11.2014
На фото: учні та викладачі мали змогу написати листа чи побажання, користуючись училищною поштою «Скринька добрих справ»

Соціальним педагогом та психологом було підготовлено анкету «Чи терпимі ми?» та запропоновано заповнити її. Результати показали, що більшість дітей проявляють толерантність до оточуючих в повсякденному житті.

Для мешканців гуртожитку Роменського ВПУ практичним психологом було проведено годину спілкування під назвою «Жити по законам людського спілкування».

Фото 12. 21.11.2014
На фото: під час години спілкування з мешканцями гуртожитку
Фото 10. 21.11.2014
Фото 11. 21.11.2014
Фото на згадку. Лідери учнівського самоврядування та працівники соціально-психологічної служби ДПТНЗ "Роменське ВПУ"