Подати заяву для вступу

Аналіз, оптимізація та перспективи роботи веб-сайтів ПТНЗ Сумської області

18 листопада за участі представників професійно-технічних навчальних закладів Сумської області відбувся вебінар для осіб, відповідальних за функціонування веб-сайтів, за темою: «Аналіз, оптимізація та перспективи роботи веб-сайтів ПТНЗ області».

Відкрив роботи вебінару Яковенко Юрій Миколайович, в. о. директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, який закликав всіх активізувати дії та зробити веб-сайти своїх навчальних закладів цікавими і корисними для користувачів, з гарним дизайнерським оформленням та насиченими оперативною інформацією.

На що звернути увагу в роботі веб-сайту та які обов’язкові розділи необхідно створити поінформував у своєму виступі Коротенко Олександр Григорович, провідний спеціаліст НМЦ ПТО у Сумській області.

Досвідом роботи функціонування веб-сайтів ПТНЗ поділилися провідні навчальні заклади в даному напрямку: ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО», ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну», ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту», ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», ДНЗ «Шосткинський центр професійно-технічної освіти».

Фото 01. 19.11.2014
На фото: під час вебінару для осіб, відповідальних за функціонування веб-сайтів