Подати заяву для вступу

Вітаємо з нагородою

Вже стало традицією, що учні груп із спеціальності «кухар, кондитер» беруть участь у професійних конкурсах обласного та міжнародного рівня, де одержують перемогу.

Ось і цього разу ми хочемо привітати Терещенко Тетяну, ученицю групи «кухар, кондитер» 2 курсу Роменського ВПУ із перемогою на VII Міжнародному фестивалі із кулінарного мистецтва та сервісу.

А почалось усе у 2010 році, коли Тетяна обрала собі професію до душі і вступила на навчання до Роменського ВПУ. Вона відразу проявила себе здібною, старанною ученицею. Добре оволодівала теоретичними знаннями з обраної спеціальності, а для цього вона постійно працювала над підвищенням свого професійного рівня, удосконалювала набуті знання, уміння та навички. Це дало їй можливість стати кращою із професії серед своїх однокурсників, її старання, знання, уміння та навички були відзначені на обласному рівні. У листопаді 2011 року на базі Київського національного торгівельно-економічного університету проходив Міжнародний професійний конкурс. Саме там належним чином був помічений Тетянин талант. Вона була нагороджена золотою медаллю та дипломом 1-го ступеня в номінації «Арт-клас, вироби з тіста» та бронзовою медаллю і дипломом 3-го ступеня в номінації «Арт-клас, традиційний хліб».

Талановита людина є успішною, старанною наполегливою в усьому. І наша Тетяна – дівчина творча, енергійна, ініціативна особистість. Вона є лідером у своїй навчальній групі, є членом учнівської ради самоврядування, бере активну участь в громадському житті училища. У 2010-2011 н.р. Тетяна була учасницею предметних олімпіад, конкурсу юних талантів «У пошуках нових зірок».

Ми вітаємо Терещенко Тетяну із здобутою перемогою у Міжнародному професійному конкурсі, бажаємо успіхів у подальшому навчанні та професійного зростання, творчості, натхнення і всіляких гараздів.

Фото 2. оля

Учениця групи «кухар, кондитер» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Терещенко Тетяна під час нагороди.

Фото 3. оля

Учениця групи «кухар, кондитер» Терещенко Тетяна та викладач спецдисциплін ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Гайдук Р.І.