Подати заяву для вступу

Безсмертна моя Україна…

Моя Україна

На світі багато чудових країн,

Мені наймиліша, найкраща країна,

Яка піднялася, мов Фенікс, з руїн,

Безсмертна моя Україна.

Саме такими словами розпочалася відкрита виховна година у групі ПП-1, яку провела класний керівник Скляр Алла Анатоліївна.

Фото 01. 15.11.2014
Фото 02. 15.11.2014
На фото: під час виховної години

На виховній годині велася розмова про ті цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу. Для цього було зроблено екскурс у минуле нашої держави, пригадано імена славетних українців. Адже кожен із нас має знати славетну історію нашої держави, шанобливо ставитися до української мови, поважати співвітчизників, які ціною власного життя відстоюють незалежність України.

Фото 03. 15.11.2014
На фото: деякі слова вчителя про тяжкі часи, які постійно переживає Україна, проймали просто до сліз

Учні, котрі готували повідомлення до виховної години, розповіли про початок державного будівництва на території України. Всі розповіді учнів супроводжувалися мультимедійними презентаціями та цікавими відеоматеріалами. Допоміг поглянути ще раз на сторінки нашої історії кліп гурту «Мандри» «Не спи, моя рідна земля…».

Фото 04. 15.11.2014
Фото 05. 15.11.2014
Фото 06. 15.11.2014
Фото 07. 15.11.2014
Фото 08. 15.11.2014
Фото 09. 15.11.2014
Фото 10. 15.11.2014
Фото 11. 15.11.2014
Фото 12. 15.11.2014
На фото: учні гарно підготувалися до виховної години, розповівши своїм однокласникам багато цікаво та нового

Вказала вчитель у ході виховної години і на те, що нашій Україні століттями копають бездонну могилу, з покоління в покоління усім народом України несемо цей хрест, проливаючи кров за волю і свою Батьківщину, за бажання бути незалежними. Учні переглянули відео з кінофільму «Тарас Бульба», яке наочно показує, як карали за зраду рідній землі, своєму народові у давні часи. Переглянули учні і фрагмент із кіноповісті Олександра Довженка «Україна в огні», сюжет якого говорить про те, як український народ відстоює свою Батьківщину.

Алла Анатоліївна зауважила, що слава країни – це не лише її територія, мова, природні багатства, а головне – люди, які своїми здобутками прославляють країну на весь світ. Учні згадати найвидатніших з-поміж тих, чиї імена назавжди увійшли в історичну пам’ять, у душу народу українського. Це: Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Микола Лисенко, Михайло Грушевський, Борис Патон, Ігор Тамм, Микола Амосов, Леонід Каденюк, Сергій Бубка, Лілія Подкопаєва, Оксана Баюл, Яна Клочкова, Олег Блохін і Андрій Шевченко, Ірина Дерюгіна і Ганна Безсонова, брати Віталій та Володимир Клички, Василь Ломаченко і Олександр Усик та багато інших.

Але як викладач української мови та літератури не могла Алла Анатоліївна не поговорити про українську мову, найдорожчий скарб, переданий нам попередніми поколіннями. Пригадавши слова Панаса Мирного: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це мова. Ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, і розум, і досвід», вчитель розповіла історію становлення нашої мови та вказала на її велич та багатство.

Не міг класний керівник і оминути події, що відбуваються останні місяці на нашій землі. Присутні переглянули не одне відео про героїв Майдану та героїв Небесної Сотні, почули чудові ліричні вірші сучасних поетів про наших героїв. Хвилиною мовчання вшанували пам`ять усіх загиблих.

Фото 13. 15.11.2014
На фото: присутні вшанували пам`ять тих, хто поклав своє життя на вівтар свободи, волі, незалежності своєї Батьківщини

Закінчуючи виховну годину учні та їх кланий керівник наголосили, що Україна – наш спільний дім. Тож всі мають дбати про добробут і лад, мир і злагоду, вічну красу в своєму домі, на рідній батьківщині. А у підтвердження вище наведених слів, послухали притчу про тюбики із фарбою.