Подати заяву для вступу

Відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, 9 листопада 2014 р. на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Участь взяли знавці предмета з Синівського та Глинського професійних аграрних ліцеїв та Роменського і Недригайлівського вищих професійних училищ.

Фото 01. 12.11.2014
На фото: під час урочистого відкриття олімпіади

На урочистому відкритті олімпіади виступили представники учнівської ради Роменського ВПУ, які побажали її учасникам продемонструвати глибокі знання з улюбленого предмету і отримати високі результати.

Фото 02. 12.11.2014
На фото: привітали учасників олімпіади та гостей навчального закладу члени учнівського самоврядування Роменського ВПУ
Фото 03. 12.11.2014
На фото: перемоги побажали учасникам олімпіади Цариця Знань
Фото 04. 12.11.2014
Фото 05. 12.11.2014
На фото: відбулося символічне запалювання 3 свічок на святковому короваї, де кожна свічка мала певне значення: 1 – обдарованості і таланту; 2 – наполегливості і працьовитості; 3 – жаги знань

Далі на учасників і журі чекала напружена робота у кабінетах. Конкурсанти повинні були виконати тестові завдання, виявити аналітичні здібності при написанні відповідей на питання теоретичного туру. Члени журі готувалися до перевірки робіт, обговорювали напрямки роботи з обдарованими учнями з біології.

Фото 06. 12.11.2014
На фото: під час виконання завдань ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

Через кілька годин стали відомі результати. Переможцями визначені: Телега Катерина, учениця Роменського ВПУ (за завданнями для 10 класу) та Петренко Сергій, учень Недригайлівського ВПУ (за завданнями для 11 класу).

Закінчився черговий етап Всеукраїнської олімпіади для знавців біології, який приніс задоволення від перемог і плідного спілкування справжніх фахівців-біологів.