Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

8 листопада 2014 року у Роменському ВПУ стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році. Метою конкурсу стали пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді.

У стінах училища зустрілися учні-конкурсанти та їх наставники з чотирьох навчальних закладів області: ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», «Глинський ПАЛ», ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Під час урочистого відкриття олімпіади з вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з навчально-методичної роботи Роменського ВПУ Рукавичка Тетяна Яківна, побажала удачі, наснаги та перемоги.

Фото 01. 11.11.2014
На фото: під час урочистого відкриття ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів професійно-технічних навчальних закладів
Фото 02. 11.11.2014
На фото: у стінах Роменського ВПУ радо зустріли учасників олімпіади - представників ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», «Глинський ПАЛ» та ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Методист НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Галина Іванівна відзначила, що всі присутні конкурсанти вже є переможцями, адже здобули перші місця у І етапі олімпіади, побажала успіхів та перемоги.

Фото 03. 11.11.2014
На фото: учасників олімпіади привітала методист НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Галина Іванівна

Голова журі Яцменко Світлана Миколаївна, викладач української мови та літератури Роменського ВПУ ознайомила присутніх з інструкцією щодо оформлення та виконання роботи.

Фото 04. 11.11.2014
На фото: до присутніх звернулася голова журі Яцменко Світлана Миколаївна, викладач української мови та літератури Роменського ВПУ

Підняти настрій та зняти хвилювання допомогли члени учнівського самоврядування Роменського ВПУ. Символічною подією було запалювання свічок на святковому короваї учасниками конкурсу, де кожна свічка мала певне значення: 1 – обдарованості і таланту; 2 – наполегливості і працьовитості; 3 – жаги знань.

Фото 05. 11.11.2014
На фото: привітали гостей навчального закладу члени учнівського самоврядування Роменського ВПУ
Фото 07. 11.11.2014
Фото 08. 11.11.2014
На фото: відбулося символічне запалювання свічок на святковому короваї

Привітала гостей і Цариця Наук, яка зазначила, що робота учасників олімпіади є величезним вкладом не лише у власне самовираження, а й у розбудову держави.

Фото 06. 11.11.2014
На фото: мати гарні успіхи у навчанні побажала учасникам олімпіади Цариця Наук
Фото 09. 11.11.2014
На фото: учасники олімпіади під час виконання завдань
Фото 10. 11.11.2014
Фото на згадку. Методист НМЦ ПТО в Сумській області Докторович Галина Іванівна та учасники ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури - Москаленко Оксана Василівна (ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»), Авраменко Жанна Юріївна (ДПТНЗ «Синівський ПАЛ»), Продченко Наталія Сергіївна (ДПТНЗ «Роменське ВПУ»), Провізіон Світлана Володимирівна (ДПТНЗ «Глинський ПАЛ»), Ветрова Наталія Володимирівна (ДПТНЗ «Глинський ПАЛ»)