Подати заяву для вступу

Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу

5-7 листопада 2014 на базі виставкового центру «Київ Експо Плаза» відбувся «Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу», який привабив тисячі професіоналів у сфері ресторанного господарства.

Експофорум відвідали і працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які ознайомились з експозиціями за напрямками: «Ресторан Експо», «Ресторан Прод Експо», «Світ скла та посуду», «Вендінг Експо Київ», «Сучасний готель», Kiev Clean Expo, Modern Spa & Wellness Hotel, а також Фестиваль вина Wine Fest.

Фото 01. 09.11.2014
На фото: на Міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу

На експозиції був представлений повний спектр товарів та послуг для ресторанів, готелів, спа-центрів, а також клінінгові обладнання і технології для вендінгу.

Представники навчального закладу мали змогу ознайомитись з сучасним технологічним обладнанням та інвентарем уже відомих широкому загалу професіоналів-фірм: Мerx, Nestle, Berg Hoff, Revol, Rosle, La Rochere, «Новий проект», «Торговий дизайн», «Контакт», «Европейські технології», «Maresto», «Bartcher», «Профітекс», «Евростандарт», Piramit, «Би Эм Джи Груп» та інші.

Фото 02. 09.11.2014
На фото: лінія теплового обладнання фірми «Bartcher»
Фото 03. 09.11.2014
На фото: обладнання фірми «Revol»

До уваги гостей виставки був наданий посудний декор, який вразив своєю неповторністю, креативом, засліплюючим багатогранним блиском. Новітні рішення декорних трендів та посудних інсталяцій представили фірми «Мир стекла и посуды», BergHoff, «Форвард», «Промастер», «Шен», «Меркс Тим», «France Glass».

Фото 05. 09.11.2014
На фото:посудна інсталяція «Вечеря» фірми «Форвард»
Фото 06. 09.11.2014
На фото: виставка посуду фірми «Форвард»
Фото 07. 09.11.2014
На фото: Чафіндіши фірми «BergHoff»

Цінителі кави та чаю мали змогу насолодитися широким вибором улюблених напоїв відомих фірм Nestle Professional, Golden Bar, Ionia, Carraro, Azersun, Gemini.

Конференц-зали виставкового центру стали епіцентром подій ресторанного бізнесу. Тут проводились майстер-класи відомих рестораторів світу - Мухаммеда Али Банна, Фабрицио Ригетти, Даниїла Панова, Александра Бражевського. Метри кулінарного та кондитерського мистецтва вражали присутніх процесом виготовлення кулінарних шедеврів, знайомили з особливостями приготування страв та із зразками новітнього обладнання відомих фірм.

Представники Роменського ВПУ відвідали майстер-класи, де набули досвіду роботи з сучасними матеріалами, передовими та високоефективними технологіями, засвоїли нові ідеї оздоблення кулінарних та кондитерських виробів.

Набутий досвід викладачі та майстри виробничого навчання передають своїм вихованцям. Під час практичних занять учням також демонструють відеоролики, які були зняті на Міжнародних та Всеукраїнських виставках ресторанного сервісу, майстер-класи висококваліфікованих майстрів кулінарного та кондитерського мистецтва.

Для кращого засвоєння учнями новітніх технологій викладачі та майстри виробничого навчання розробляють навчальні посібники та методичні вказівки.

Майбутні фахівці з цікавістю сприймають новий матеріал, проявляють творчі здібності та художній смак.

Фото 08. 09.11.2014
Фото 09. 09.11.2014
На фото: майстер-клас від Олександра Бражевського

Не переставали дивувати цього року технічними новинками експерти з клінінгу, які демонстрували останні досягнення свого напрямку.

Для учасників та відвідувачів цьогорічний експофорум запам’ятався участю відомих особистостей, цікавими експозиціями, яскравими майстер -класами, актуальними новітніми технологіями.

Динамічна атмосфера виставки була доповнена високою концентрацією досвіду і професіоналізму, дозволила у короткі терміни отримати перспективні контакти, унікальні ідеї, корисні навички та ефективні поради,які будуть необхідними для будь-якого фахівця даної галузі, як складова професійного вдосконалення.

Участь у Міжнародних виставках харчової промисловості – дійсно найкраща можливість ознайомлення з тенденціями розвитку галузі, яка надає молоді поштовх до творчих злетів у професії.