Подати заяву для вступу

МГО «Сузір`я» визначила переможця конкурсу

Напередодні позачергових виборів до Верховної ради 26 жовтня 2014 року молодіжна громадська організація «Сузір`я» оголосила конкурс. Суть конкурсу полягала в тому, що молодь, якій вже є 18 років, має прийти на виборчу дільницю, проголосувати та зробити селфі (власне фото). Власник найкреативнішого фото, за оцінкою членів МГО, стане переможцем.

Участь у конкурсі взяла чимала кількість молодих, громадсько свідомих громадян, які розуміють, що саме від їхнього голосу залежить майбутнє рідної країни. Тож, в день виборів вони не були байдужими. Вони проголосували, зробивши свій внесок в успішний розвиток та процвітання країни.

Днями, рішенням конкурсної комісії МГО «Сузір`я», було обрано переможця конкурсу. Ним став учень ДПТНЗ «Роменське ВПУ» (група МШП-3) В`ячеслав Терегеря.

Голова МГО «Сузір`я» Оксана Подоляка привітала В`ячеслава з перемогою, вручивши грамоту та побажавши йому і надалі бути таким же активним, ініціативним, креативним.

Фото 01. 06.11.2014
На фото: під час вручення грамоти переможцю конкурсу
Фото 02. 06.11.2014
Фото на згадку. Голова МГО "Сузір`я" Оксана Подоляка, секретар МГО Ірина Дівенко та переможець конкурсу - учень ДПТНЗ «Роменське ВПУ» В`ячеслав Терегеря

Вітаємо В`ячеслава Терегерю з перемогою!