Подати заяву для вступу

Психологічною службою Роменського ВПУ проведено семінар для класних керівників та майстрів виробничого навчання

Семінар для класних керівників та майстрів виробничого навчання на тему «Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з постраждалами» було проведено нещодавно психологічною службою Роменського ВПУ.

Фото 01. 24.10.2014
Фото 04. 24.10.2014
На фото: під час семінару, проведеного психологічною службою Роменського ВПУ

У своїй доповіді соціальний педагог Прокопенко Тетяна Іванівна розкрила поняття «травма», назвала види травм, акцентувала увагу на ситуаціях підвищеного ризику для дітей та відзначила етапи надання психологічної допомоги учасникам навчально-виховного процесу, які мають завжди пам`ятати у своїх роботі педагогічні працівники. Вона також звернула увагу класних керівників на проблему адаптації першокурсників до навчання в стінах нового для них навчального закладу та налагодження контакту з одногрупниками, що є досить актуальним з початком нового навчального року.

Фото 02. 24.10.2014
На фото: завжди пам`ятати про поняття "психологічна травма" - закликала присутніх соціальний педагог навчального закладу Тетяна Прокопенко

Як допомогти дітям пережити лихо та що робити в таких ситуаціях педагогам – радила присутнім практичний психолог Радчук Надія Анатоліївна, виділивши 10 основних кроків при роботі вчителя з учнями у разі виникнення в останніх непростої психологічної ситуації.

Фото 03. 24.10.2014
На фото: як діяти педагогічним працівникам при винекненні неприємної ситуації серед учнів, що в результаті впливає на їх емоційний стан, розповіла практичний психолог Надія Радчук