Подати заяву для вступу

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка»

З метою ознайомлення з сучасним обладнанням та новітніми зварювальними технологіями, 21 жовтня 2014 року учні груп, які навчаються за професіями «Електрогазозварник» та «Слюсар з ремонту автомобілів», відвідали виробниче підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка».

Фото 01. 22.10.2014
На фото: учні Роменського ВПУ із задоволенням відвідали виробниче підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка»

Екскурсію провів начальник відділу збуту підприємства Купко Микола Васильович. Розповідаючи про завод, Микола Васильович повідомив, що ТОВ «Завод Кобзаренка» – українське підприємство, яке своїм прикладом відроджує машинобудівний потенціал України. За 20 років на «Заводі Кобзаренка» сформувався колектив спеціалістів та працівників, які забезпечені гідною заробітною платою і є гордістю заводу.

Фото 02. 22.10.2014
Фото 03. 22.10.2014
Фото 04. 22.10.2014
На фото: проведені години на заводі пролетіли як одна мить

Понад 30% виготовленої техніки експортується сьогодні в Білорусь, Польщу, Казахстан, Молдову, Румунію, Угорщину, Литву, Латвію, Словакію, Фінляндію, Австрію, Болгарію, Чехію. На техніку, яка експортується в Євросоюз, завод має сертифікати ЄС, що дозволяє продавати її під державні субсидії Єврозони.

Фото 05. 22.10.2014
Фото 06. 22.10.2014
Фото 07. 22.10.2014
На фото: учні ознайомились з сучасним обладнанням та новітніми зварювальними технологіями, що використовуються на заводі

На сьогодні «Завод Кобзаренка» виробник №1 тракторних причепів в Україні. підприємство виготовляє: 15 видів причепів; 5 видів перевантажувальних бункерів; 10 видів цистерн для води та жижі; 20 видів різноманітних шнеків; зернопакувальне обладнання; відвали та ковші; розкидачі міндобрив.

Під час екскурсії учні Роменського ВПУ побували у цехах підприємства, ознайомились з найновішими станками з ЧПУ для різки, згинання, точіння, фрезерування та термообробки металу. Екскурсанти спостерігали за роботою новітньої дробеструйно-фарбувальної лінії, яка дозволяє довести рівень підготовки та фарбування виробів до європейських аналогів. До речі, це перша лінія такого рівня в Україні.

Директор заводу - Кобзаренко Анатолій Дмитрович - з року в рік розширює та модернізує виробничу базу заводу. Прикладом цього є те, що ТОВ «Завод Кобзаренка» постійно бере участь у Всеукраїнських та Міжнародних виставках обладнання сільського господарства. У 2011 році на виставці Agritechnika-2011 в Ганновері «Завод Кобзаренка» отримав Диплом за інноваційну розробку мобільної перевантажувальної станції «Ковчег» - аналогів якої немає в світі. У 2013 році «Завод Кобзаренка» брав участь в найбільшій у світі виставці сільськогосподарського обладнання Agritechnika-2013, де продемонстрував свої нові розробки. Основна мета – вийти на ринки Африки та знайти дилерів в центральній Європі (Німеччина, Голландія, Данія).

Головна гордість заводу – це люди, які працюють на підприємстві, тому керівник приділяє велику увагу підготовці гідних робітничих кадрів.

Фото 08. 22.10.2014
На фото: велика увага на заводі приділяється робітничим кадрам та новітнім розробкам

Побувавши на заводі та на власні очі переконавшись в його масштабності, потужності та перспективах розвитку, учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зацікавились пропозицією проходження виробничої практики на базі підприємства. Маючи можливість працювати на сучасному обладнанні, практиканти матимуть змогу відшліфовувати знання та навички, отримані в стінах навчального закладу, та знайдуть своє місце у трудовому колективі відомого на всю країну та за її межами заводу.

Фото 09. 22.10.2014
Фото 10. 22.10.2014
На фото: учні Роменського ВПУ переконалися, що проходити практику на підприємстві та бути його працівником - це престижно та високооплачувано