Подати заяву для вступу

Зустріч мешканців гуртожитку з працівниками правоохоронних органів

Нещодавно для мешканців гуртожитку Роменського ВПУ було проведено зустріч з начальником відділу кримінальної міліції у справах дітей Роменського МВ УМВС України в Сумській області, капітаном міліції Ярмоловим Сергієм Анатолійович. Правоохоронцем проведено роз’яснювально-профілактичну бесіду щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі. Гість розказав про те, в чому полягає відмінність адміністративної і кримінальної відповідальності, які матеріальні стягнення несуть батьки тих дітей, хто ступив на шлях порушення законодавства. Також учням було надано інформацію щодо соціального захисту учнів та попередження втягнення їх у протиправну діяльність.

Крім того, мешканцям гуртожитку було роз’яснено, до чого можуть привести розваги у пізній час, зловживання алкоголем та тютюном. Працівник міліції наголосив підліткам про те, що алкогольні напої і паління часто стають приводом для попадання на злочинний шлях. Тож, він звернувся до учнів з проханням бути відповідальними, розумними та обачними, перш ніж щось вчинити.

Наприкінці зустрічі учні подякували працівникам міліції за цікаву пізнавальну лекцію і побажали бачити їх у якості своїх гостей і надалі.

Фото 01. 20.10.2014
Фото 02. 20.10.2014
На фото: під час зустрічі мешканців гуртожитку Роменського ВПУ з начальником відділу кримінальної міліції у справах дітей Роменського МВ УМВС України в Сумській області, капітаном міліції Ярмоловим Сергієм Анатолійович