Подати заяву для вступу

Підсумки практики групи КК-3

Виробнича практика – це важлива частина підготовки кваліфікованих робітників. Тож, ДПТНЗ «Роменське ВПУ» велика увага приділяється проходженню практики учнями навчального закладу та вдосконаленню їх знань на практиці.

Першими у 2014-2015 навчальному році виробничу практику з професії «кухар 4 розряду» проходили учні групи КК-3.

Роботодавці із задоволенням вже вкотре взяли на практику учнів нашого навчального закладу. 21 підприємство міста, району та області забезпечили робочими місцями учнів Роменського ВПУ для проходження практики, серед яких: ТОВ «Таланпром», ТОВ «Роменський завод продтоварів», ТОВ «Оазис-Центр», ТОВ «Будинок харчування», ТОВ «Агродмитрівське», Роменське споживче товариство, ФОП Коробка В.В., «Роменська нафтогазорозвідувальна експедиція», їдальня ДНЗ №2, №7, №8 та ЗОШ №7, СФГ «Урожай», ДП ДГ «Іскра», с. Кашпури, кафе «Альонушка», «Піццерія», «Лавровий лист», «Водограй», «Колізей», «Вояж» та інші.

Фото 01. 16.10.2014
На фото: учениця Роменського ВПУ під час роботи над стравами у ході виробничої практики

У ході виробничої практики учні пройшли адаптацію у конкретних виробничих умовах, закріпили теоретичні знання та вдосконалили професійні уміння і навички, отримані під час навчання в училищі, оволоділи сучасною технологією приготування та оздоблення страв і прогресивними методами виконання робіт у виробничих умовах, переймали досвід кращих робітників підприємств та прагнення до подальшого вдосконалення своєї кваліфікації.

Фото 02. 16.10.2014
На фото: практикант під час виконання замовлення

Слід відмітити, що керівники підприємств дбають про забезпечення належних умов праці учнів, дотримання правил і норм з охорони праці та виробничої санітарії.

10 жовтня 2014 року відбулась поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи КК-3. Роботи учнів відповідали кваліфікаційним вимогам кухаря 4 розряду. Були представлені безліч страв, які готували та оздоблювали майбутні фахівці своєї справи. Зокрема, такі як: короп фарширований, деруни фаршировані, шашлик з овочами, котлети фаршировані, медальйони з телятини з гарніром, рулети з печінки, паштети, заливні риба, м’ясо та язик, десерти з натуральних фруктів, десерти з утворенням желе та багато інших смачних і професійно приготованих страв.

Відгуки підприємств про роботу учнів під час виробничої практики - позитивні. Про це свідчать письмові подяки керівників підприємств, які були вручені учням під час загальноучилищної лінійки 13 жовтня 2014 року.

Фото 03. 16.10.2014
Фото 04. 16.10.2014
На фото: вручення подяк керівників підприємств, на яких проходили виробничу практику учні Роменського ВПУ

Побажаємо нашим учням подальших успіхів та кулінарних злетів.