Подати заяву для вступу

Обласний семінар молодих фахівців на базі Роменського ВПУ

27-28 жовтня 2011 року на базі Роменського ВПУ відбувся обласний семінар молодих фахівців з теми «Перші кроки до майстерності. Педагогічний пошук, проблеми, знахідки». Учасники семінару ознайомилися з навчально-виробничою базою училища, відвідали кімнату музей місцевого краєзнавства. Директор училища Помаран П.І. презентував навчальний заклад. Практичний психолог Радчук Н.А. провела психологічний тренінг «Конфлікт. Стратегія поведінки у конфліктних ситуацій та шляхи його розв’язання»; класний керівник Гулак І.В. запросила на виховну годину «Ми продовжуємо себе в дітях». Відбулися відкриті уроки викладачів: Близнюк О.В. (англійська мова), Сененко А.А. (хімія) та Конопленко І.В. виробниче навчання з професії «Кондитер».

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи, збагатилися новими знаннями, отримали практичні поради для подальшої роботи.

В роботі семінару брала участь Смоленко О.П., методист вищої категорії НМЦ ПТО у Сумській області та Хоменко А.М., завідувач методичним кабінетом Відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.

Фото 1. семінар

Учасники семінару