Подати заяву для вступу

Збір лідерів учнівського самоврядування

9 жовтня на базі ДПТНЗ «Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг» пройшов навчальний збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Захід відбувся за участі Ю. М. Яковенка, в.о. директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області О. І. Чхайло, в.о. начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Н. Мацуєвої, екс-президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представили голова Учнівської ради О. Шило та голова методичної комісії класних керівників В.Г. Хуторна.

Фото 01. 11.10.2014
На фото: під час урочистого відкриття навчального збору лідерів учнівського самоврядування

Програма збору була досить цікавою та насиченою на різноманітні заходи, тренінги, виставки, акції.

У рамках заходу було проведено науково-практичну конференцію на тему «Здорові діти – здорова нація», де лідери учнівського самоврядування обговорили питання збереження здоров’я підростаючим поколінням, негативний вплив шкідливих звичок, управління психічним станом під час стресових ситуацій, упровадження здоров’язберігаючих технологій. Перед учасниками збору виступили з лекціями А.Л. Заікіна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка на тему «Валеологічні основи раціонального харчування» та Л.В. Іваніна, спеціаліст із харчування фітнес-клубу «Fit Curves» - «Основи раціонального харчування та рухової активності».

Логічним продовженням теми здоров’я стало спортивне свято, де учасники збору показали свої спортивні здібності.

Фото 02. 11.10.2014
Фото 03. 11.10.2014
На фото: члени учнівського самоврядування поділилися досвідом виживання в польових умовах та показали непогані фізичні здібності у ході спортивного свята

Молодь відвідала майстер-клас «Сучасне оформлення пряників «Любіть Україну», що провела майстер в/н ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» О.С. Полякова. За участі майстрів в/н ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ» Л.М. Колодки та О.І. Пилипенко пройшов відкритий виховний захід «Ми живемо не для того, щоб їсти, а для того, щоб жити». Не оминули лідери самоврядування і теми дотримання прав людини. Зокрема, відбулася презентація документального фільму «Історія прав людини», яку представила учасникам збору методист НМЦ ПТО у Сумській області О.І. Лісун.

Згідно плану, пройшла сесія обласної ради лідерів учнівського самоврядування, де було заслухано звіт голови ради про пророблену роботу протягом 2013-2014 навчального року та окреслено завдання на наступний навчальний рік, затверджено план спільної роботи між Департаментом управління освіти і науки Сумської ОДА та обласною радою лідерів учнівського самоврядування на 2014-2015 навчальний рік. Також пройшли вибори керівного складу обласної ради лідерів ПТНЗ.

Для супроводжуючих навчально-оздоровчого збору було заплановано окрему програму. Зокрема, було проведено практичне заняття «Практичні поради з розвитку лідерських якостей учнівської молоді».

Підтримали учасники збору і акцію «Допоможи захисникам України».

Поділилися своїми враженнями лідери самоврядування під час підведення підсумків навчально-оздоровчого збору.

Фото 04. 11.10.2014
Фото на згадку. Учасники навчального збору лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумської області 2014 року.