Подати заяву для вступу

Почесна грамота Сумської обласної ради – заступнику директора з навчально-методичної роботи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Тетяні Яківні Рукавичці

У першу неділю жовтня своє професійне свято відзначали люди, які обрали свою професію за покликом душі, для яких життя й виховання підростаючого покоління знаходиться на першому місці, які навіть уві сні готуються до уроків та мріють про добробут своїх вихованців – це працівники освіти.

Концерт напередодні свята пройшов і в театрі ім. Щепкіна міста Суми, де привітали зі святом педагогічних працівників Сумської області.

На свято була запрошена заступник директора з навчально-методичної роботи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Тетяна Яківна Рукавичка, яка була відзначена Почесною грамотою Сумської обласної ради.

Рукавичка Тетяна Яківна працює у Роменському вищому професійному училищі уже 31 рік: майстром виробничого навчання з 1987 по 1990 р., викладачем історії з 2003 по 2006 р., з 2006 р. – заступником директора з навчально-методичної роботи.

За час роботи проявила себе як обдарований, висококомпетентний, принциповий, надзвичайно працездатний педагог. Ініціативна, творча, неординарна особистість. Забезпечує високу результативність навчання.

Досконало володіє методикою організації навчального процесу. Велику увагу приділяє впровадженню педагогічних інновацій, науково-дослідницькій діяльності. Вдало спрямовує роботу колективу на постійне підвищення рівня підготовки кваліфікованих робітників, виявлення та розвиток творчих здібностей учнів, створення умов для здобуття якісної освіти дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Під керівництвом Тетяни Яківни підготовлено переможця Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти України з професії «Лицювальник-плиточник» Литвиненка Віктора Хідирнабійовича (2013 р.)

Рукавичка Т.Я. організовує та направляє діяльність викладачів щодо проведення роботи з обдарованими учнями, стимулювання розвитку їх творчого потенціалу, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, сприяє та забезпечує узагальнення та розповсюдження досвіду роботи педагогів з обдарованою молоддю. Як результат - викладач Яцменко Світлана Миколаївна підготувала ученицю Роменського вищого професійного училища Продченко Наталію, яка посіла ІІ місце у XІV Міжнародному конкурсі української мови ім. Петра Яцика (2014р.).

За сумлінну працю, професіоналізм користується заслуженим авторитетом серед колег, учнів та їх батьків.

Фото 02. 05.10.2014
На фото: заступник директора з навчально-методичної роботи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Тетяна Яківна Рукавичка