Подати заяву для вступу

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли в Роменському ВПУ

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли 24 вересня в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Фото 01. 25.09.2014
Фото 02. 25.09.2014
На фото: під час загальноучилищних батьківських зборів учнів перших курсів

Розпочав збори директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран, який привітав батьків з тим, що вони стали частиною дружнього колективу навчального закладу та висловив впевненість, що завдяки спільним зусиллям батьків й педагогів нинішня молодь стане в майбутньому висококваліфікованими робітниками, затребуваними на сучасному ринку праці та просто гідними громадянами нашої країни.

Фото 03. 25.09.2014
На фото: до присутніх звернувся директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Іванович Помаран

Згідно порядку денного, було розглянуто питання організації навчально-виробничого та виховного процесу в училищі.

Про навчальні досягнення, участь учнів училища в різноманітних олімпіадах та конкурсах, що дають дітям стати всебічно розвинутими, отримати цінний досвід та знання, розповіла заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка.

Фото 04. 25.09.2014
На фото: про навчальний процес в училищі розповіла заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Яківна Рукавичка

Про проходження виробничої практики та закріплення теоретичних знань на практиці, що вже зовсім скоро очікує на першокурсників, розповіла заступник директора з навчально-виробничої роботи Надія Григорівна Міщенко.

Фото 05. 25.09.2014
На фото: всі лабораторії та кабінети, де проходить виробниче навчання, остащені за сучасними вимогами - на цьому наголосила заступник директора з навчально-виробничої роботи Надія Григорівна Міщенко

Питань проведення виховних заходів в училищі, проживання в гуртожитку, харчування учнів, дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчального закладу, порушення дисципліни, отримання пільг учнями із малозабезпечених та багатодітних сімей торкнулася в. о. заступника директора з навчально-виховної роботи Тетяна Іванівна Прокопенко. Ознайомила вона батьків і з аналізом анкетування, що було проведено серед учнів перших курсів.

Фото 06. 25.09.2014
На фото: "а в училищі, а в училищі - не нудьгуємо ми ніколи" - про виховні та розважальні заходи, які проходять в навчальному закладі, поінформувала в. о. заступника директора з навчально-виховної роботи Тетяна Іванівна Прокопенко

У разі виникнення будь-яких проблем закликала звертатися до психологічної служби навчального закладу практичний психолог Надія Анатоліївна Радчук, яка виступила перед батьками на тему «Емоційність підлітків». Нагадаємо, що в Роменському ВПУ також працює скринька довіри та телефон довіри психологічної служби: 097-10-10-981.

Фото 07. 25.09.2014
На фото: практичний психолог Надія Анатоліївна Радчук звернула увагу на те, що велика увага з початком навчання приділяється адаптації учнів у нових умовах

Про роботу батьківського комітету за підсумками минулого року поінформувала його голова Людмила Василівна Салій. Крім того, за участі присутніх було обрано голів батьківського комітету серед груп перших курсів.

Фото 08. 25.09.2014
На фото: голова батьківського комітету Роменського ВПУ Людмила Василівна Салій

Після закінчення загальноучилищних батьківських зборів, у кожній групі пройшли окремі збори, де було більш детально обговорено питання функціонування кожної групи.