Подати заяву для вступу

Продовжилась традиція проведення загальноучилищних лінійок

З початком нового 2014-2015 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжилась чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок.

9 вересня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла перша в цьому навчальному році лінійка, де педагогічний та учнівський колектив зібралися аби обговорити питання життєдіяльності навчального закладу.

Фото 01. 09.09.2014
Фото 02. 09.09.2014
На фото: учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ під час загальноучилищної лінійки

У ході лінійки було оголошено, що з 8 по 12 вересня в училищі стартував Олімпійський тиждень, під час якого будуть проведені різноманітні спортивні змагання та естафети. Учні Роменського ВПУ в рамках тижня також візьмуть участь у міських заходах, приурочених до Дня фізичної культури та спорту. Керівник фізичного виховання Олександр Миколайович Полєжай закликав учнів взяти активну участь в Олімпійському тижні та зазначив, що переможці будуть відзначені грамотами та пам’ятними призами.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Василівна Гулак поінформувала, що вже з цього тижня для мешканців гуртожитку розпочинається ранкова зарядка. Учні перших курсів мають зробити спеціальний пропуск аби без проблем та зауважень охоронця заходити до навчального закладу.

Фото 03. 09.09.2014
На фото: дотримуватися правил внутрішнього розпорядку навчального закладу - з таким проханням звернулася до учнів заступник директора Ірина Гулак

З побажанням успішного навчального року звернувся до учнів та педагогів директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран. Він також звернув увагу присутніх на те, що зважаючи на проведення антитерористичної операції на сході країни та те, що в нашому навчальному закладі працюють люди, сини та онуки яких служать в гарячих точках, в училищі оголошено проведення благодійної акції по збору коштів на лікування нашого земляка, одного із бійців, пораненого в боях, та на придбання теплих речей для учасників АТО. Взяти участь в акції має змогу кожен бажаючий. Для цього необхідно звернутися до Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ», а також до класних керівників чи майстрів-вихователів, які й займаються збором коштів.

Фото 04. 09.09.2014
На фото: до присутніх звернувся директор Роменського ВПУ Павло Помаран, який оголосив про проведення благодійної акції по збору коштів на потреби бійців в зоні АТО