Подати заяву для вступу

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павла Івановича Помарана з початком нового 2014-2015 навчального року

Шановні учні та їх батьки! Шановні педагогічні працівники!

Щиро вітаю Вас з початком нового 2014-2015 навчального року!

Незважаючи на нинішню напружену ситуацію в країні, хотілося б, щоб цей першовересень для всіх став початком нових звершень та успіхів, відкриття осяяної і часто нелегкої дороги до знань, покорення незвіданих вершин та досягнення омріяної мети.

Попереду на нас чекає участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах, і я переконаний, що завдяки здібностям і наполегливій праці учнівського та педагогічного колективів нашого навчального закладу, Роменське вище професійне училище як завжди буде на висоті, займаючи призові місця на міських, обласних, всеукраїнських змаганнях. І головне, ми отримаємо безцінний досвід, навички та знання, які стануть запорукою успіхів у подальшому житті та трудовій діяльності.

Першокурсникам хочеться сказати, що вони не помилилися, коли обрали ДПТНЗ «Роменське ВПУ», адже це навчальний заклад, де працюють досвідчені, високопрофесійні, талановиті та творчі люди, які вкладають частинку своєї душі у професійний розвиток та виховання кожного учня, який закінчуючи навчання, за 2-3 роки вже стає повноцінним робітником сучасного ринку професій. Упевнений, що зерна науки, отримані в Роменському ВПУ зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

Бажаю усім міцного здоров’я, успіхів та звершень на освітній ниві. Нехай кожен день стане незабутнім та наповненим нових вражень і справжніх відкриттів!

Нехай новий навчальний рік принесе вам - шановні педагоги, учні, батьки, якнайповнішу реалізацію своїх намірів і життєвих планів, додасть сили та наснаги у досягненні планів та реалізацій найзаповітніших мрій!

З повагою, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Іванович Помаран

Фото 1.30.08.2014