Подати заяву для вступу

Засідання конкурсної комісії ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Відбулося засідання конкурсної комісії щодо прийняття рішення по зарахуванню випускників шкіл до ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

У результаті засідання, членами конкурсної комісії було прийнято рішення – рекомендувати до зарахування на бюджетну форму навчання на базі базової загальної середньої освіти учнів груп: кухар, кондитер; слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів.

ПРОТОКОЛ № 1

26.08.2014 р.

засідання

конкурсної комісії ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Голова: Помаран П.І. – директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Секретар Картава М.М.- секретар приймальної комісії

Члени комісії:

Рукавичка Т.Я. – заступник голови приймальної комісії, заступник директора з НМР;

Гулак І.В. – заступник директора з НВР,

Міщенко Н.Г.- заступник директора з НВР,

Подоляка О.В.- старший майстер,

Рогаль Н.В. – секретар навчальної частини,

Шевченко Н.О. – вихователь гуртожитку,

Салій Л.В. - медпрацівник

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про зарахування на бюджетну форму навчання на базі базової загальної середньої освіти учнів груп: кухар, кондитер; слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів.

1.СЛУХАЛИ : Рукавичку Т.Я. – заступника голови приймальної комісії, яка доповіла про прийом документів випускників шкіл, бажаючих вступити на навчання до Роменського ВПУ за бюджетною формою навчання на базі базової загальної середньої освіти за професіями: кухар, кондитер; слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів.

ВИСТУПИЛИ: Міщенко Н.Г. – заступник директора з НВР, яка повідомила, що критерії конкурсного відбору затверджені обласним управлінням освіти і за ними має відбутися співбесіда, враховуючи наявність пільг, визначених Правилами прийому до Роменського ВПУ.

УХВАЛИЛИ:

1. Рекомендувати до зарахування на перший курс навчання з професії:

- кухар, кондитер (після 9 класів)

1. Бако Яна Яновича

2. Баранік Надію Вікторівну

3. Близнюк Наталію Олександрівну

4. Бохан Вікторію Вікторівну

5. Бурковську Анастасію Миколаївну

6. Васильченко Ольгу Миколаївну

7. Вікторенко Богдана Вячеславовича

8. Галаган Оксану Вячеславівну

9. Гладун Тетяну Анатоліївну

10. Глову Романа Олексійовича

11. Дмитренко Ольгу Сергіївну

12. Жук Жанну Владиславівну

13. Кваченко Владислава Олександровича

14. Клименко Ірину Сергіївну

15. Кокляр Віту Володимирівну

16. Мазура Ренальда Руслановича

17. Малія Сергія Миколайовича

18. Миколенко Ярославу Олегівну

19. Можневського Ярослава Сергійовича

20. Мудрову Катерину Вікторівну

21. Мусієнко Людмилу Василівну

22. Рогинську Аліну Сергіївну

23. Снєжка Дмитра Константиновича

24. Сокол Аліну Володимирівну

25. Стрижевську Олександру Сергіївну

26. Федько Яну Вікторівну

27. Хижняк Євгенію Юріївну

28. Штемпель Ніну Сергіївну

29. Ярошепту Дарину Борисівну

30. Яцишину Поліну Миколаївну

- слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник (після 9 класів)

1. Алєксєєнка Євгена Вадимовича

2. Анцібора Сергія Юрійовича

3. Божка Дениса Сергійовича

4. Бондаренка Давида Володимировича

5. Буця Андрія Валерійовича

6. Василенку Андрія Андрійовича

7. Гришка Дмитра Павловича

8. Джолоса Віталія Олександровича

9. Дмитрюка Олексія Олександровича

10. Жигая Сергія Володимировича

11. Залеського Миколу Олександровича

12. Касьяна Дениса Миколайовича

13. Ковгана Андрія Вікторовича

14. Луценка Богдана Анатолійовича

15. Мехура Романа Миколайовича

16. Нартенка Дмитра Миколайовича

17. Панасенка Дмитра Сергійовича

18. Поду Максима Володимировича

19. Роскалінова Андрія Валерійовича

20. Скрипая Дмитра Віталійовича

21. Сліпченка Ігора Сергійовича

22. Тіхонова Олександра Олеговича

23. Ткаченка Миколу Валерійовича

24. Цьому Максима Володимировича

25. Чечеля Владислава Вікторовича

26. Шовкового Дениса Миколайовича

- муляр, штукатур, лицювальник-плиточник ( після 9 класів)

1. Білашова Євгенія Сергійовича

2. Верещаку Вікторію Сергіївну

3. Воронова Олександра Леонідовича

4. Годуна Сергія Володимировича

5. Грінченка Олександра Петровича

6. Гусак Лауру Анатоліївну

7. Демиденка Сергія Вікторовича

8. Демченка Володимира Володимировича

9. Дзигала Даніїла Павловича

10. Дитюка Олександра Миколайовича

11. Дябла Богдана Сергійовича

12. Задніченка Віталія Вікторовича

13. Колпака Богдана Вікторовича

14. Манахова Артема Юрійовича

15. Назаренка Андрія Володимировича

16. Овчаренка Руслана Васильовича

17. Панченка Валерія Андрійовича

18. Приймаша Вадима Васильовича

19. Сафронова Владислава Віталійовича

20. Семенюту Олександра Олександровича

21. Скрипкіна Дмитра Вікторовича

22. Тимошенка Євгенія Григоровича

23. Токаря Олександра Васильовича

24. Хижка Андрія Сергійовича

25. Черненка Богдана Вячеславовича

26. Чумаченка Богдана Романовича

27. Щепеткова Івана Олександровича

- продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів (після 9 класів)

1. Бичок Валентину Валентинівну

2. Бойко Марину Віталіївну

3. Глущенко Світлану Вікторівну

4. Карпенко Яну Олександрівну

5. Коваль Інну Анатоліївну

6. Ковальову Лілію Михайлівну

7. Ковальчук Яну Михайлівну

8. Кошовець Інну Володимирівну

9. Кружкова Марка Олександровича

10. Лигу Яну Анатоліївну

11. Лущан Тетяну Миколаївну

12. Некроєнко Анну Олегівну

13. Нечеса Олександра Івановича

14. Прідун Світлану Григорівну

15. Руха Максима Степановича

16. Сайка Родіона Миколайовича

17. Салій Валерію В`ячеславівну

18. Сахнюк Вікторію Василівну

19. Старко Любов Вікторівну

20. Сухину Оксану Володимирівну

21. Суходольську Юлію Олександрівну

22. Телегу Катерину Миколаївну

23. Тронь Юлію Вікторівну

24. Цеглюка Віталія Віталійовича

25. Чорнуху Вікторію Вікторівну

26. Школяренко Наталію Вікторівну

ГОЛОСУВАЛИ:

«ЗА» 9 чол.

«ПРОТИ» 0 чол.

«УТРИМАЛИСЬ» 0 чол.

Голова приймальної комісії: П.І. Помаран

Секретар приймальної комісії: М.М. Картава